Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-éves lessz a lányom, mien...

1-éves lessz a lányom, mien figurás tortát csináltassak neki?

Figyelt kérdés
Valami hiper szuper szépet szeretnék de nem tudom hogy mien legyen.
2010. febr. 3. 12:24
 1/10 A kérdező kommentje:
bocs az "ly" kimaradt
2010. febr. 3. 12:26
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk barbie-s volt, a kislányom egyből kikapta a babát a közepéből :)

2010. febr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges mert még nem fogja fel úgy nekünk sima tortánk volt tűzijátékkal vártuk a nagy ámulatot de nem fogta még fel úgy):
2010. febr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az en lanyomnak macis tortaja volt tuzijatekkal:)
2010. febr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy nem fogja fel,de majd késöbb mikor nézegeti vissza a fényképeket akkor majd láthatja ,hogy milyen volt neki.Tesóméknál is a gyerekek nézegetik vissza és büszkék hogy a szülők megadták a módját.Én úgy vagyok vele hogy 1 gyerekünk van annak szeretnék megadni mindent ami tőlünk telik és majd szép emlékei lesznek róla ha késöbb visszanézheti.
2010. febr. 3. 12:49
 6/10 anonim ***** válasza:
A lányom nagyon szereti a macikat, és mi micimackóssat csináltattunk mikort meg látta, azt az örömöt, sikított örömében,szerintem olyas valamit csináltass,amit szeret aminek örül ha meg látja,például valamien plüss figura ha van neki v baba v mesefigurát stb.Jobb ötletem nincs.Szép napot!
2010. febr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak virág formájú tortája volt. Tavaszi születésű, így szép sárga szirmú napraforgó-szerű virág volt. Nagyon tetszett neki!

Viszont az unokatesójának kutya formájú volt és amikor elkezdték felvágni a tortát, azonnal sírva fakadt,mert megsajnálta a kutyust. Hááát, mi ezért nem mertünk állatfigurásat csináltatni neki.

2010. febr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, igen a micimackón gondolkoztam én is mert azt fölismeri,lehet hogy annál maradok.
2010. febr. 3. 12:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi sima tortát csináltattunk a siserehadnak, a babónak pedig én készítettem darált kekszből süni formát. Nagyon tetszett neki hogy szabadon garázdálkodhat benne.
2010. febr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen akarok anyósommal csináltatni olyat én is amit kézzel lábbal dúrhat:)
2010. febr. 3. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!