Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pesten a Háda kft turkálóiban...

Pesten a Háda kft turkálóiban milyen ruhák vannak? Milyen áron vannak és melyik üzletük a legnagyobb, ahol a legjobb a kínálat?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Itt mindent megtalálsz. Én a Bosnyák téribe járok elég sok a baba holmi de szerintem máshol is.

2010. febr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi.BOsnyák térit nem találom.ott db áron vannak?mennyibe kerülnek a mackó nadrágok pl??
2010. febr. 3. 15:56
 3/7 anonim ***** válasza:
A Nagy Lajos Király úti nálam a Bosnyák téri, bocsi. Ott kilóra megy 2490ft/kg. Darabárasba nem érdemes menni szeritem. Sokkal drágább.
2010. febr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ.pont erre voltam kíváncsi,hogy kg-ra vagy dbra olcsóbb-e.én is a Nagy Lajos útit néztem ki.
2010. febr. 3. 17:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia,a keletinél is van egy turkáló,sajna az utca nevet nem tudom,de itt kizárólag baba- és gyerekholmik vannak.Nagyon szeretem,szép dolgaik vannak elérhető áron.
2010. febr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Háda a Keletinél valójában a Rákóczi úton van, a Blaha felé a bal oldalon. Minden nap elmegyek előtte, de bent még nem voltam, szóval csak a földrajzi pontosság kedvéért írom :)
2010. febr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kedves 3. válaszoló:az is Háda kft turkálója? akkor inkább oda mennék
2010. febr. 4. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!