Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kisgyerekkel vagyok itthon...

Ha kisgyerekkel vagyok itthon és egyik anyuka ismerősöm megkérdezte, hogy miben segíthet, akkor mondhatom neki, hogy pénz jól jönne?

Figyelt kérdés
vagy arra gondolt inkább, hogy segítsen-e gyerekfelügyelettel vagy a háztartásban?
2014. dec. 26. 08:24
 1/8 anonim válasza:
68%

Szerintem nem pénzre gondolt..

Ha pedig arra lenne szükséged, gondold át mire költenéd el.

2014. dec. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy penzbeli segitsegre gondolt. Pofatlansag lenne neki erre azt mondani, hogy kis penz jol jonne...
2014. dec. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem mondhatod!

Általában ezt illemből kérdezik meg, de ha komolyan is gondolja akkor se pénzre gondol, hanem vigyázni a gyerekre, amíg orvoshoz kell menned vagy ilyesmi, segíteni takarítani. Maximum azt mondhatod, hogy ha van kinőtt ruhája vagy megunt játéka a gyerekének azt szívesen fogadod.

2014. dec. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem arra gondolt, hogy penzt ad neked. A jobbik eset ha elrohogi es azt mondja, hogy az neki is kellene.
2014. dec. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De gáz vagy!!Most komolyan lenne bőr ezt mondani neki...?
2014. dec. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ezt ugye nem is gondoltad komolyan? :/ Dehogy mondhatsz ilyet!
2014. dec. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem, ez a kérdés azt jelenti, hogy udvarias akar lenni, de igazából inkább ne hívd fel, mert nem fog ráérni, ha mondjuk vigyázni kellene egy órát a babára.
2014. dec. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nee, ezt ne mond! Nem illik, és nem valószínű hogy erre értette. Sokan csak udvariasságból kérdezik!
2014. dec. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!