Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok nagyon fura párosítá...

Szoktatok nagyon fura párosításokat adni a baátoknak? Nekem most van egy fél üveg körte-őszibarack pulykahússal bébiételem, rakhatok még hozzá almát vagy banánt, esetleg céklát?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha te megennéd a körtét-barackkal, pulykahússal+ céklával, akkor adj neki, de szerintem ez undorító!Max alma hozzá, vagy rizs, de más zöldséget biti nem raknék az édeskés gyümölcsös bébiételbe!
2010. febr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia,tegnap próbáltam más anyuka által már adott és gyermeke által kedvelt ételt,melynek összetétele:körte-cukkini-krumpli-csirkehusi volt.Megkóstoltam és szerintem iszonyú íze volt,gondoltam,na ezt se fogja a gyerekem megenni.Nem-e?Remegett érte,úgyhogy szerintem almát nyugodtan rakhatsz hozzá,a banán és a cékla véleményem szerint elég bizar.
2010. febr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan próbáld ki az almával vagy a banánnal, majd a babád eldönti, hogy szereti-e vagy sem. Én a spenótot párosítottam banánnal, és ízlett a 8 hós lányomnak.
2010. febr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő gondolom. Én ilyenbe bele sem merek vágni, mert az enyém a gyümölcs-hús párosítást alapban kiköpi.

Gyümölcsöt csak rizzsel, túróval, joghurttal,tejpéppel, keksszel vagy babapiskótával adok neki. A főzelékeket bátrabban keverem, de csak zöldségfélékkel, vagy még sajttal, gabonapehellyel adom.


Próbáld meg! De nem tudom...fura íz jöhet ki a végére, attól tartok.

2010. febr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A banán bejött, mint mindig, köszönöm a válaszokat! :)
2010. febr. 4. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!