Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A natúr joghurtot, túrót hogy...

A natúr joghurtot, túrót hogy vezettétek be babátoknál? Eleinte azt is kóstoltatni kell vagy megehet elsőre egy egész joghurtot?

Figyelt kérdés
2014. dec. 28. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Eleinte 2-3 naponta 1 KISKANÁL. Ha véletlenül allergiás rá és beletolsz egy dobozzal, csúnya vége lesz.
2014. dec. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A hűtőbe meddig áll el felbontva a joghurt?
2014. dec. 28. 20:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy kóstoltatni kell!!! Hiszen az első tejtermékek!

Én még másnap is adtam az előző nap felbontott és lealufóliázott joghurtból. Mondjuk én nem így kezdtem direktben, hanem egy-két kiskanál joghurttal habartam a főzelékeket, vagy csináltam például meggymártást a főtt krumplihoz és húshoz neki. Ez utóbbit igen szerette, szereti mai napig. Így a joghurt nagy része ment a szemétbe, mert másra nemigen tudtam felhasználni a natúr joghurtot. Ezt a habarásos módszert váltottam ki később azzal, hogy nyers gyümölcshöz tettem a joghurtot. A túrót csak ezek után kóstoltattam.

2014. dec. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!