Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hetes babánkkal napközben...

11 hetes babánkkal napközben egész nap játszani kell, különben sír. Minden játékot hamar megun és kézben akar lenni. Valakinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
2014. dec. 26. 10:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Kisfiam ilyen! Ugyan kézben nem akar lenni, de igazi többemberes!
2014. dec. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Mivel meg nagyon pici igenyli a tarsasagot. Es ez kesobb sem lesz maskepp. A gyerekkel allandoan foglalkozni kell tobb esetben. Vannak gyerkocok akik magukban is el vannak de a legtobbjuk ilyen. A tied amugy is nagyon pici meg.
2014. dec. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
ismeros....kinovi 2-3 het mulva mar egyre ugyesebben fog jatszani egyedul is. most meg nem tud annyira fogni, szajba tuszkolni, most meg aza legizgibb ha nezelodhet a kezetekbol
2014. dec. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%

Azért akart egész nap kézben lenni, mert ehhez szoktattátok. Ha nem szoktatjátok le róla, akkor később sem játszik majd egyedül és hordozhatod állandóan.

Nyugodtan hagyd sírni, nem lesz semmi baja tőle.

2014. dec. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15%

Utolsónak igaza van!

Bár èn sem szerettem soha ha ordít meg nem kell felvenni mindig! Nekem már a3.is itt szuszof mellettem de ha felveszem ha nem akkor is ordít egy idő után

2014. dec. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
13%

Utolsónak igaza van!

Bár èn sem szerettem soha ha ordít meg nem kell felvenni mindig! Nekem már a3.is itt szuszog mellettem de ha felveszem ha nem akkor is ordít egy idő után üdv egy 3 gyerekes anyuka

2014. dec. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

NE hagyd sírni! Még nagyon pici! Ha majd többmindent tud csinálni egyedül, jobban el lesz!

Nekünk a 2. lányunk volt ilyen. Nem hagytuk sírni, sőt rengeteget volt kézben, mégis néhány hét múlva megtanult egyedül játszani! Ne tartsd félelemben a gyerekedet! Fél egyedül, még nem tudja, hogy-hogy nem vagy vele! Ha egyedül hagyod, persze, hogy nem lesz olyan sírós, hiszen elveszíti benned a bizalmát, és feladja, látja, hogy ha sír, attól sem lesz jobb. De ez nem jelenti azt, hogy kiegyensúlyozott, nyugodt ember lesz belőle! Aztán majd kamasz korábban nézhetsz, hogy szeretethiánya van, depis, stb.

Kitartás! Már nem sokára könnyebb lesz!

2014. dec. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Utolsonak van igaza. O csak latvanyra vagy a kozelsegdre vagyik add meg neki. Teheted kendobe is. Nem marad ugy. Ha sirni hagyod konnyebb lesz vele kis koraban aztan majd nezhetsz milyen tinedzser lesz belole...
2014. dec. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
A mi fiunk ugyanilyen volt. Soha nem hagytuk sírni, amennyit igényelte, annyit ott voltunk vele, fogtuk, játszottunk vele. Amikor megtanult átfordulni és kúszni 4,5 hónaposan sokkal többet elvolt már magában. Nem bánjunk, hogy nem hagytuk sírni, sőt már egy éves múlt, és hiányzik ez az odabújós időszak. Most már nincs el ölben, felfedez, nincs ideje ránk, érdekesebb a világ. Ne aggódj, nem lesz ölbebaba sokáig, amint ügyesebb lesz, te is egyre feleslegesebb leszel. Ne hallgass a hagyjuk sírni tanácsra. Képzeld magad az ő helyébe. Még esetlen, nem éri el, amit szeretne, nem tudja megtakarítási, ha valamije viezket, nem érti, hogy mi miért történik, te meg ott hagynád egyedül ezzel a sok kétséggel, kérdéssel? Ugye, hogy nem.
2014. dec. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
15%

5 vagyok nem tudom mièrt lettem 0 százalèk hasznosválaszadó???

Marha èrdejes már 2 gyerkőcöt neveltem eddig ès nem èrtem ugyan mièrt nem hasznos a válaszom !Biztos tuti 100% okosak vannak itt de èn ugy gondolom ugy jó ahogy ènis csinålom mert mint irtam irtam mindkèt módszert kipróbåltam ès egyik gyerekemnek sem lett baja!

Persze nyilván nem addig hagyom sírni amíg nem kap levegőt!Vègszó igenis hagyni us kell sírni!!

2014. dec. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!