Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottatok már arról hogy a...

Linduci kérdése:

Hallottatok már arról hogy a 4 hós kötelező csípőszűrésre valaki nem viszi el a babáját az esetleges röntgen miatt?

Figyelt kérdés

Anyósom 2 napja ezzel fáraszt hogy hétfőn megyünk és az egyik ismerőse nem vitte el a gyereket mert a röntgen ártalmas.

Kérdem én most ez a röntgen árt vagy legyen inkább csípőficamos később.

Mindenesetre mi hétfőn megyünk.


2010. febr. 4. 09:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hol hogyan zajlik ez a vizsgálat, nálunk max. ultrahang van, de inkább kézi vizsgálat. Röntgenről én még nem hallottam.
2010. febr. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Az hülye, de amúgy UH-on nézik meg.
2010. febr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is ultrahanggal csinálják. Anyósodat világosítsd fel, hogy nem röngtennel nézik manapság.
2010. febr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2010. febr. 4. 10:03
 5/13 anonim ***** válasza:

Én csípőficammal születtem ezért mind a 2 fiamat szűrték! NEM röntgennel csinálják hanem ultrahanggal!!!

Nyugodtan vidd el a vizsgálatra!!!

Anyós meg tájékozódjon, mielött hülyeségeket beszél!!!

2010. febr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is UH-val nézték, egyidőben koponya UH-t is csináltak.
2010. febr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én most voltam nemrég a manómmal csipövizsgálaton,és nem röntgenezik öket,hanem csak kézzel vizsgálják,és ultrahangozzák csak.Igaz elég sokáig nézegetik jó pár percig mindakét oldalon a csipöt,de nekem nem sirt és nyugodtan volt a pici,mondjuk ö egyébként is elég nyugis baba!

5hós baba anyukája

2010. febr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én még nem hallottam erről, hogy négy hónaposan röntgennel vizsgálnák a baba csípőjét. Az enyém 10 hónapos, megnézte a doki, megforgatta, megtapogatta, mindent rendben talált, így ultrahangra már nem is kellett mennük.
2010. febr. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Már teljesen kikészített biztos hívott telen tegnap óta százszor mondtam a férjemnek állítsa le mert ha törik ha szakad én hétfőn viszem!!!!

Már lassan ott tartunk hogy azt mondja hogy a holltestén keresztül vihetem!!!De ha nem lesz más megoldás akkor ez lesz:)

2010. febr. 4. 10:09
 10/13 anonim ***** válasza:
Ma már ultrahang van mindenhol. Nyugtasd meg, hogy nem fogják röntgenezni, már nem 1975-öt írunk. :p
2010. febr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!