Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaúszásra szeretnénk járni,...

Babaúszásra szeretnénk járni, milyen szempontokat nézzek a helyszín kiválasztásánál?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Ln jártam puccosab helyre, ahol 2200 ft volt egy alkalom, a Köszi uszodábanem teszett.

( [link]

nem volt semmi masszírozás előtte, néha odajött a csaj afoglalkozás alatt, úgyhogy csalódás volt.


Most sima kerületi usziba ajárunk, 5200 ft/hó, szombaton van és teljesen jó.

2010. febr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

előző

ja és az első helyen mindjárt vetettek velünk egy gumis úszónadrágot 2500 forintért ,mondván az ANTSZ csak ezt engedi. Rajta az ő logójukkal persze.

Érdekes a mostani helyen, meg jó a sima úszópelus is.

2010. febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A helyszín alatt csak az uszit érted, vagy az egészet? Szerintem az uszi szempontjából a vízminőség a legfontosabb, na meg az intimitás. Na az sem árt, ha nem kell órákat utazni. Az egésznél viszont fontosak - az ár mellett - az eszközök és a célok. Mire akarják megtanítani a gyereket és milyen módon? Te mennyire értesz ezekkel egyet? A masszírozás nem kötelező. És persze a legfontosabb, hogy mennyire szimpi nektek az egész. A te és a babád benyomása. Lehet akármilyen csalogató, ha hülyét kapsz attól, aki tartja.
2010. febr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Szerintem a legfontosabb, hogy az uszoda baba-barát legyen, ezalatt főképpen a víz minőségét értem hiszen fontos, hogy babáink bőrét, szemét milyen víz éri. Pl olvastam egy cikket amiben leírják hogy a klóros víz kifejezetten káros a babáknak illetve, hogy a klór reakcióba léphet egyéb vízben lévő dolgokkal és káros anyagok szabadulhatnak fel, ami akár asztmához vagy légúti megbetegedésekhez vezethet. És persze ne egy közfürdő legyen amiben naponta több 100-an megfordulnak. Ami még fontos, hogy fel legyenek készülve babák fogadására, mert én voltam egy szállodában babaúszáson és hiába az 5 csillag nagyon kényelmetlen és hideg volt.

Mi a 16.kerületbe járunk egy szupi kis helyre a neve Babauszi. az úszóbugyi ugyan itt is kötelező, de ennyit megér, hogy babáink biztosan tiszta vízben fürödjenek.

www.babauszi.hu ha gondolod nézd meg a honlapjukat tetszeni fog és az oktató is nagyon aranyos.

2010. febr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

utolsónak


"az úszóbugyi ugyan itt is kötelező, de ennyit megér, hogy babáink biztosan tiszta vízben fürödjenek."


Azt tudod, hogy simán kifolyik a pisi belőle.

Múlt hétvégén a párom volt a babával úszni és mondta, hogy érezte, amikor "meleg lett a kezénél a víz"

2010. febr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
első voltam
2010. febr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Lehet, hogy így van de gondolom akkor azt is tudod, hogy az ammónia nem káros a szervezetre csak akkor ha a vízben klór is van, mert akkor jönnek létre azok a bizonys veszélyes anyagok amik az egészségünkre károsak lehetnek.A kaki pedig nem jön ki és az az igazi baci forrás.Én mér vettem egy pár bugyit és pelust de a pisi mindegyikből kijön.
2010. febr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

engem csak az zavart, hogy amíg nem vettem meg, nem is járhattam úszni,


ez volt a tanulópénz:-))


amúgy 10 éve a fiammal is sima usziba jártam, teljesen jó volt, csak ott már nincs.


Nem kell az a a sok körítés , hogy a végén lehúzzanak egy csomó pénzzel.


Ahova most járok, van ott egy csaj, ő is valami "szuper" helyre járt tizenvalahányezer forintért /hó, aztán mégis asima uszibban kötött ki, mert az egy nagy sz@r volt

2010. febr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi 3 hós kora óta járunk babauszásra, és nagyon élvezi a kisfiam, apával úszik. Sajnos a csoportunk megszünt, mert este 6-ra jártunk és kevés volt a baba. Ott igazán úszás volt. Aztán kerestünk másikat ugyanígy 6 órakor, de ott az úszás 15 perc volt 45perc pedig csinálj amit akarsz. Szóval nekünk nem tetsztett. Szerintem fontos ha kifizeted a pénzt kapjál is valamit érte, mert pancsikolni itthon a kádban is lehet..
2010. febr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az tényleg az egyik fontos dolog közé tartozik, hogy ne legyen túl messze. Azután érdemes utánnakérdezni, hogy hogyan zajlik egy foglalkozás (csoportos, egyenként odajövős), hogy van-e bérletvásárlási lehetőség, van-e pelusozó az öltözőben, úszósapka kell-e? (Szerintem a csoportos sokkal jobb. Én jártam mindkettőre.)Mikor van a kezdőcsoport? Mert van ahol külön vannak tudás szerint. A pelus kérdés az ahány hely annyi szokás. Ahová mi járunk, ott pl eleinte egy sima egyszerhasználatos uszipelus is megfelel. Késöbb majd, amikr már ügyesek vagytok, akkor majd ajánlja az oktató, hogy vegyete úszónacit. Náluk is lehet kapni, 2100 Ft. Nem kell úszósapi. Kellemes a víz hőfoka, az öltöző is megfelelő, de uszi után hidegnek érezni a levegőjét.

Mi ide járunk úszni, csak jókat tudok róluk mondani:

[link]

(Mi a IX.kerület Lobogó utcába járunk.)

Bármi kérdésed lenne, szívesen segítek, nagyon jól megy nekünk az úszás, majdnem egy éve űzzük ezt a sportot.

2010. febr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!