Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik tömegnyomormentes...

Létezik tömegnyomormentes gyereknapi helyszín?

Figyelt kérdés

Rengeteget visszük a 15 hónapos gyerkőcünk, így nem feltétlenül vágyunk kifejezetten gyereknapos helyszínre (mint pl. Millenáris, Liget, Margitsziget, Állatkert)


Inkább olyan tippeket várnék ahol nem lesz iszonyat tömegnyomor mégis jó kikapcsolódás lehet. Nem kell, hogy kifejezetten, hogy olyan gyereknapos legyen :D A lényeg, hogy együtt legyünk! Bár ahogy írtam mi minden hétvégén megyünk ide-oda, de a tömegnyomor helyszíneket mindig meghagyjuk hétköznapokra :D


2010. máj. 27. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát én is úgy vagyok vele, ahová hétköznap is mehet a gyerek ott most nyomor lesz. Én kaptam egy szórólapot, hogy a Petőfi híd budai hídfő füves oldalán rendezvényeznek gyereknapot. Mi azt próbáljuk ki.
2010. máj. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!