Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elég a 2 hetes babámra egy h....

Elég a 2 hetes babámra egy h. ujjú body és egy talpas naci, ha a lakásban 24 fok van?

Figyelt kérdés
Éjszaka lehűl olyan 21-22 fokra,de hálózsákban van úgyis. Nekem egy ujjatlan topban melegem van,de félek,nehogy kevés legyen neki mégis. A tarkója meleg egyébként.
2015. jan. 3. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

2 hetes babára felülre 2 rétegeget adnék még felülre. Ha hosszú ujjú a body, akkor egy rövid ujjú pólót adnék még rá. Még egy pár hétig.

Neked most a hormonváltozások miatt van meleged, én is izzadok folyton mint a ló. :)

2015. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hálózsák !!!!!!!!!
2015. jan. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Oda írta a kérdező, hogy hálózsák is van a babán! Igen, elég.
2015. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

Bőven elég. 4-6 hetes kora után viszont már fokozatosan lejjebb vihetitek a hőmérsékletet. Az neki sem tesz jót, ha a fűtés miatt száraz a levegő és kiszárad a nyálkahártya orrban/szájban - úgy könnyebben meg is betegszik.


Mi is így csináltuk, kb 6 hetes korára beállt arra, hogy nappal 21 fok, éjjel 18-19. Beteg még nem volt, pedig 15 fős sáskajárások voltak karácsonykor is és mindenki az arcába hajolt.

2015. jan. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%

Elméletileg elég,de azt kell nézni,hogy az orra hideg-e.

Van olyan,hogy a keze hideg,de az orra meleg akkor nem fázik,de ha a keze is és az orra is hideg akkor adj rá még valamit.

2015. jan. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
2 hetes babára nem elég egy réteg 24 fokban. A hosszú ujjú bodyra ujjatlan rugdalózót adnék, vagy rövid ujjú bodyra hosszú ujjú rugdalózót. Így a testén két réteg lenne. Éjszakára jó úgy, ahogy írtad.
2015. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
Én sohasem öltöztettem túl a fiam, de 2 hetes korában még kell két réteg a felsőtestére. Én is úgy csináltam ahogy az utolsó. VAgy rövidujjú body és ahhoz hosszú ujjú rugdalózó vagy hosszú ujjú body és ahhoz pántos/rövidujjú rugdalozó. Az összes ismerősöm is így csinálja/csinálta egyébként. Ennyi idős korban még nem túl jó a hőháztartásuk. Egyébként nekem is melegem volt ebben az időszakban, télen, minuszokban is kabát nélkül mászkáltam, de a gyereket azért felöltöztettem. Gondolj arra is, hogy te mozogsz, ő meg szinte mozdulatlanul csak fekszik. Te a mozgással termelsz hőt, még ha "csak" őt ringatod, a házi munkát végzed, de ő nem.
2015. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!