Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kezd bebarnulni,...

Mikortól kezd bebarnulni, zöldülni stb. a babák szeme? Mikortól biztos, hogy kék marad?

Figyelt kérdés
2008. aug. 19. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokfélét hallottam erről van aki 6 hónapot mond,olyat is hallottam hogy amikor már nem szopik?-bár nem hiszem hogy összefüggés lenne,de hallottam már 1 évet is. Az én fiam 2 éves és maradt kék szemű/apa-zöldeskék,-én zöldesbarna,-az egyik nagymama viszont igazi kék szemű/

Milyen idős a babód?

2008. aug. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha változik,akkor már a 3.hónap körül látszik.Ùgy tudom,hogy 6 hónapig marad,akkor marad.
2008. aug. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tegnap voltunk 1 hónaposak, úgyhogy az biztos, hogy nálunk még soká fog kiderülni, csak kíváncsi vagyok, mikor is lesz az kb. Mi szülők barna szeműek vagyunk, nagyszülőknél van zöld is, kék is, de gondolom, azért barna lesz neki. Köszi a válaszokat!
2008. aug. 19. 13:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A barna domináns szín. Így valószínű az lesz. Nálunk is így volt mindkét gyerekkel.
2008. aug. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is fél évet, illetve egy évet hallottam. Lányom 9 hetes, már világosodik a született sötétszürke szeme. Remélem apjától örökölte, akinek sárgászöld szeme van, és erre utal az, hogy világosodik, mert nekem sötétbarna. Én is azt hallottam, hogy a barna domináns, de nálunk sem affele tendála dolog...

Fél év körül szerinem már kiderül, a szomszéd kisfiúnak is most állt be a szeme szine fél évesen

2008. aug. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én is a hat hónapot hallottam, viszont árnyalatok bármikor változhatnak, anyukám kék szemű, de ha ideges akkor bezöldül neki:)
2008. aug. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom sötétkék szemmel született, most 8 hetes és már lassan teljesen világoskék lett a szemszíne, szerintem így is marad már. Érdekes, hogy az én szemem barna, a férjemé kék, és hiába a barna a domináns szín, mindhárom gyerekünk világoskék szemű, talán a fiaméban van kicsi szürke is.
2008. aug. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!