Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » FP ugráló zebra vagy Vtech...

FP ugráló zebra vagy Vtech Ugri bugri kis teknős?

Figyelt kérdés

Ahogy nézem mind a kettő egyforma, csak az egyik újonnan 20-25 ezer, a másik pedig 10-15 ezer.


1 éves lányomnak vennék születésnapjára.

Használt sem hátrány, csak azért nem örülnék, ha szét esne alatta, mert az előző tulajdonosa "széthajtotta".


2015. jan. 6. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon sok FP és Vtech játunk van/volt.

Egyértelműen a Vtech-re szavazok.

Minőségben, anyagban legalább olyan tartós, erős, mint a FP, van magyarországi márkaképviselete is.

Azért nem olyan népszerű nálunk, mert jellemzően nincs magyar szoftvere, általában angol/német/francia nyelvűek a játékaik (én legalábbis ilyeneket láttam, mi kétnyelvűek vagyunk, az angol ezért nem gond).


A menüje, a funkciók viszont sokkal jobbak, többféle játéktípus van, színesebb, általában nemcsak vagy nem főleg dallamokat játszik, hanem teljes szöveggel éneklik a dalokat, nekem a hangzása, zenei világa kicsit komolyabbnak tűnik.

Sokkal több beszédes, szöveges menü van benne, folyékony beszéd is (egész mondatok, összekötőszövegek stb.)- ebben mindenképpen jobb, mint a FP.


Ha a nyelv nem hátrány, hanem előny inkább nálatok is, akkor mindenben a Vtech-et ajánlom (nemcsak ugráló állatban, de különösen zenélő-daloló mesekönyvben, formabedobóban stb. is).

2015. jan. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindkét márkából van sok játékunk, nekem mindakettő bejön. Én a fisher price-t talán jobban szeretem, mert magyar nyelven beszélnek a játékok, minősége is tökéletes.

Van zebránk is, már a második gyerekünk használja, tökéletes àllapotban van. A vtech ugrit láttam boltban, kisfiam kipróbálta, szerintem kisebb mèretben, azért is lehet olcsóbb. A zebra nekem szimpibb volt. De, ha számít az ár, jó a vtech is szerintem.

2015. jan. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!