Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hónapos fiam nem issza meg...

18 hónapos fiam nem issza meg magában a vizet. Hiába probâlkozom minden nap több alkammal. Üvölt és és kér mást. Mit tegyek hogy magában is megigya? Nagyon akaratos típus.

Figyelt kérdés
3honapos korában nagyon durva székrekedése volt kórházban is voltunk.orvosi javaslatra őszilevet kapott amitől javult az a probléma viszont jött ez a másik. Azóta nem issza a vizet. Cukormentes őszilevet kap ugy hogy max egy deci őszi plusz 2deci víz tehát igazából egy színezett viz amit iszik. Főként ezt issza .de szinte mindent vizezek amit iszik. Az éves rovàsàra nem megy igazán jó evő.
2015. jan. 7. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hagyd, igya a színezett vizet. Semmi baja nem lesz tőle, inni viszont kell.
2015. jan. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én sem látom tragikusnak a helyzetet. Fogaira vigyázol, folyadékot kap, mi a gond? :)
2015. jan. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jana fajtájú ásványvizekben lehet kapni ízesítettet. Először esetleg próbáld meg azt, h elfogadja magát az átlátszó innivalót aztán egyszer csak rákap a simára is:)
2015. jan. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó így. Az én kisfiam sem issza meg a vizet,kisebb korában inkább szomjazott egész nap. Mostmár 5 éves, ha nagyon muszáj (mert nincs más) iszik pár korty vizet, de amúgy gyümölcsleveket, szörpöt meg ilyesmiket kap. Inkább igyon, az a fontos, még ha néha kicsit cukrosat is.
2015. jan. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést mert többen letàmadtak hogy nem édes löttyökkel kéne itatnom mert neki csak vizre van szüksége . És ez elég rosszul esett. Gondoltam hàtha valaki szintén igy jàrt mint én. Ésmég annyi hogy rengeteget iszik minimum 2 liter folyadék egy nap.
2015. jan. 7. 13:34
 6/10 A kérdező kommentje:
A jana vizet is próbáltam volt mikor elfogadta de nem sokat ivottbelőle. Úgy érzem néha hogy színre megy a fiam...
2015. jan. 7. 13:39
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
a varázspohár csodákra képes... de abból csak nagyfiúk ihatnak, mint apa. :) Ó, te is nagyfiú vagy?
2015. jan. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én lányom is ilyen volt.

Vettem neki nem átlátszó ivópoharat, és mindigllátványosan forgattam bele az őszilevet (hallotta a csorgást, jó sokáig), aztán egyre kevesebbet tettem bele.

Az is lehet a baja, hogy túl hideg neki. Én még magamnak is mikrozom picit.

2015. jan. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Langyosan nem iszik meg semmit.télen nyàron hidegen illetve szobahőmérsékleten.
2015. jan. 7. 14:11
 10/10 anonim ***** válasza:

Enyém se issza meg a vizet. Ezt nem tartom tragédiának. A fogait ápolom.

Egyszer majd megissza a vizet vagy nem.

2015. ápr. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!