Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek bejött az Angel Care...

Akiknek bejött az Angel Care légzésfigyelő: melyik modellt használjátok/használtátok?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom elsősorban, akik tényleg nagyon szerették a terméket, nem volt téves riasztásuk, szinte csupa pozitív tapasztalatuk van. Köszi!!

2013. júl. 20. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekünk ez volt és most is ezt használjuk. Alapmodell. Soha nem jelzett ok nélkül (jól kell beállítani az érzékenységet).

[link]

2013. júl. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekünk pedig ez van, amit bébiőrnek is lehet használni

[link]


Nálunk is szuperül működött, és még működik is, mint bébiőr. 1 évig használtuk légzésfigyelőként is, utána nagy ágyba került a lányom, és értelmét vesztette, meg mivel soha nem volt riasztás előtte sem, így már nem aggódtam miatta. Bébiőrként is szeretem nagyon.

2013. júl. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk ilyen van:

[link]


Nagyon jó. Soha nem volt téves riasztás. Egyszer jelzett, mert a fiam sokáig nem vett levegőt. A csippanásra egy jó mélyet lélegzett. Már a második gyerek használja.

Bébiőrként is használjuk.

2013. júl. 21. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk az AC 401-es modell van. Nekem 3 hónapos a babám,tehát még javában használom. Eddig nagyon jól működik.
2013. júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekünk is a 2-s válaszolóval megegyező van.Szeretjük most is használjuk, ha kimegyünk a kertbe, míg alszik a baba.Kiságyban nem használtuk,mert velünk aludt, aztán.(görcsölt sokat)10 hós
2013. júl. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Valószínű a 401-est fogjuk választani, mert az tud elvileg legtöbbet... Remélem, jó! Fontos, hogy bébiőr is legyen, és a 300-as azt még nem tudja.
2013. júl. 22. 23:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, nekünk volt külön bébiőrünk még az első gyereknél, azt használtuk hozzá. 1. voltam.
2013. júl. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
AC301r, nagyon szeretjük, már a második gyereknél használjuk és használtan vettük, de tökéletes a mai napig!
2015. márc. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:


[link]


Tökéletesen ellátja a feladatát, én szeretem.

2015. júl. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!