Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » ESPIRO Magic3 Sport babakocsi...

ESPIRO Magic3 Sport babakocsi -van valakinek ilyen? Vagy hasonló? Megéri megvennem, elég stabil?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk ez van,mikor rendeltük pont nem volt Espiro,elöszőr azt akartuk és nem tudták megmondani pontosan mikor lesz.Igy maradtunk ennél.A kiszálitó azt mondta nincs külömbség.Nagyon szeretem,nem vennék mást.Stabil és könnyű,és könnyű tolni is.Igaz aszfalton.Azért is jo,mert a gyerek kényelmesen elfér benne,még beöltöztetve is,és a kinővéstől sem kell félni.Én megvagyok vele elégedve.
2010. febr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A link lemaradt: [link]
2010. febr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi ilyet vettünk,amikor 7 hónapos volt a kisfiam,most 15 hónapos,teljesen megfelel minden elvárásunknak,kicsire össze lehet csukni,3 kerekűsége miatt jobban lehet vele közlekedni,még nagyobb hóban is,és könnyű tisztítani is.

Szóval szerintem nagyon jó kocsi:)

Egy hátránya,hogy nem adnak hozzá esővédőt,de 1400-1600 forintért lehet hozzá külön venni.

A 2010-es modellek kicsit jobban néznek ki,mint a mi 2009-es kocsink,mert annak a teteje átlátszó

2010. febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Múlt héten vettem a 8 hónapos kisfiamnak a 2010-s modellt akciósan.Nagyon elégedett vagyok vele!Imád benne ülni,aludni,nagyon jó a rugózása kényelmes szép kocsi.Előnye még a könnyű irányíthatóság,gyakorlatilag 1 kézzel simán lehet tolni.Egyetlen hátránya számomra a kicsi bevásárló kosár.A stabilitásról,hogy a 20 cm-es hóba simán közlekedtünk.
2010. febr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!