Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mikor hányszor szopik 1...

Lili76 kérdése:

Kinek mikor hányszor szopik 1 éves gyereke?

Figyelt kérdés
2015. jan. 8. 21:46
 1/10 piroska és a farkas ***** válasza:
29%
Az én 9 honapos kislányom már nem kap anyatejet, szoval 1 évesen sem fog már...
2015. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
az enyém akkor kap, amikor kéri, napi 5-6szor igaz már o 2 éves.
2015. jan. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

2 évest minek napi 5-6 alkalommal szoptatni? Nem eszik rendes ételt?

Ennyi idősen 90%-ban eheti azt, amit egy felnőtt (max a fűszerezésen kell szelidíteni).

2015. jan. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekem 11 hónapos a kislányom. Csak altatáshoz használja már. Tehát egy délelőtt egy délután egy este, egyszer pedig ébred éjszaka, akkor is. Ritkán reggelire is kér mikor ébred. Úgyhogy 4 szer néha 5 ször
2015. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Az enyem 2szer szopizott, amig ujra bele nem merultunk a szeparacios szorongasba.... Most szamolni sem tudom :-P De majd elmulik :-)
2015. jan. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Éjszaka többször, reggel-este és a nap közbeni alváshoz, meg mikor jelzi, hogy akarja. Átlagosan napi 5-ször kb, természetesen kap rendes szilárd ételt is, néha csak komfortból szopizik, nem szoktatom le tudatosan, az eddigi elhagyott szopikat és magától hagyta el.
2015. jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
7-8-szor.
2015. jan. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hu de le vagyunk pontozva akik meg tobbszor szoptatunk egy nap :-) Egyebkent egy 1 evesnek boven nem kene meg 90%ban azt enni mint a felnotteknek, hiaba a fuszerezes modositasa.
2015. jan. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 piroska és a farkas ***** válasza:
2 évest írt az a vàlaszoló, nem 1. Èn egyébként nem pontoztam.
2015. jan. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gabi86 ***** válasza:
19hós és nem számolom mert sokszor,de nem is akarom leszoktatni majd elhadja.csak ha vhol vagyunk akkor nem adok neki,de erre kb olyan 1 éves kora körül rászoktattam.vagyis 2 ilyen alkalom volt mikor kért és nem adtam neki azóta tudja hogy idegenbe nincs szopi csak összebújás.mert nem akartam úgy járni hogy tépi a ruhámat idegenbe,mert hallotam már ilyet.(mondjuk otthon mondja hogy cici és kap is.amúgy már régóta azt eszi amit mi.kivétel a tej azt csak pár kortyot iszik néha mert látja hogy mi is iszunk és belekóstol.
2015. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!