Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 19 napos babának mivel...

Egy 19 napos babának mivel telik a napja, mennyit alszik és mennyi időt van ébren? A kisfiam délután még szinte semmit nem aludt. Normális ez?

Figyelt kérdés
2008. aug. 19. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:

persze, nem kell mindig aludniuk.

az én kisfiam 3hetes és délelöttönként ( 8- 13ig ) szinte sosem alszik.aztán délután ,éjjel bepotólja.

2008. aug. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom is alig alszik valamit napközben. Viszont az éjjelt végigalussza:-)

Engem is meglepett, hogy már a kórházban nézett velem szembe egész nap, és alig aludt:-)

9 hetes kislány anyukája

2008. aug. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De ha alszik akkor folyamatosan sír és csak a ölben nyukszik meg. félek hogy nagyon rákap a kézben léthez és nem tudok majd mellette semmit sem csinálni.

Éjjelente a 2-2,5 óra alvás beszokott tartani.

2008. aug. 19. 17:30
 4/6 A kérdező kommentje:
ha nem alszik, akkor sír:)
2008. aug. 19. 17:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 5 hetes és ugyanezt csinálja! Engem is érdekelne, hogy mit tegyek? Csak ölben van el ha nem eszik, vagy nem alszik, de sokszor akkor is csak üvölt!
2008. aug. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálta, aztán 6 hetesen magától "megjavult". Eleinte sokat sírnak, látszólag ok nélkül. Kell nekik az a 6 hét, hogy megszokják idekint. Addig is kitartás!
2008. aug. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!