Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ajánlatos a gyümölcsöt...

Miért ajánlatos a gyümölcsöt inkább délelőtt adni a babának, mint délután?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy,en adok delelott is es delutan is,semmi rosszat nem fedeztem fel ezzel kapcsolatban.Oszinten,en nem mindig csinalom ugy ahogy a nagykonyv irja.
2010. ápr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia.Én erről nem hallottam még szerintem mindegy. A gyümi gyorsan felszívódó szénhidrát hamarabb megéhezik max tőle de szerintem mindegy!
2010. ápr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Annyit tudok,hogy a felnőtteknek sem ajénlják a délutáni gyümölcsevést,de azt nem tudom ,miért.
2010. ápr. 4. 20:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Általában a bevezetésnél szokták mondani, hogy inkább délelőtt egyen, mert ha bármi gond van, akkor az nem estére jön ki.
2010. ápr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
azért mert olyankor elkezd erjedni a gyomrodban és az éjszaka nem túl kellemes élmény sem neked sem a gyereknek:)
2010. ápr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
En pl.dietazok es este hat utan csak gyumolcsot eszk,almat vagy narancsot de soha nemvolt problemam,a picinek pedig van amikor almat reszelek es azt eszik hat korul keksszel.
2010. ápr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én délután adom a gyümölcsöt uzsonnára, délelőtt meg tejpépet tízóraira.Eleinte fordítva volt, de a tejpép annyira eltelítette, hogy nem akart este enni, így megcseréltem.Semmi baja tőle.

/Z/

2010. ápr. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igaz én délelőtt adom, de amúgy teljesen mindegy! Tízórai és uzsi is lehet.

Mi így szoktuk meg, de nem hallottam olyat, hogy délelőtt ajánlatos. Csak az új dolgokra hallottam, amit már az egyik válaszoló leírt.

Üdv. (L)

2010. ápr. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért ajánlatos?

Én délután adom.

reggeli pép vagy kenyér, ebéd főzelék, tészta, hús.., Uzsonna gyümölcs, túró, joghurt... vacsora mindig változó.

Meellette 3x ciczik.

8 hónapos kora óta kapja du gyümölcsöt, előtte , amíg csak egyszer evett, vagy gyümölcsöt, vagy zöldség-gyümölcsöt kapott ebéldre.

1 éves múlt

em tudom ezeket ki találja ki, hogy mikor mit kell adni és magamtól adom így és a nagyfiamnak úgy úgy adtam, ahogy jónak láttam.

2010. ápr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,szóval a gyomorban való erjedés miatt.Én sem értettem,miért mondja a doki meg a védőnő is.
2010. ápr. 5. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!