Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy ennyit alszik...

Normális, hogy ennyit alszik 3 hónapos fiam?

Figyelt kérdés
3 hónapos,anyatejes babám elalszik délelőtt fél 10 körül és délután 3-4 ig alszik. Kihagy egy evést is. Éjszaka is alszik reggelig. Ezt kb 3 napja csinálja. Normális ez? Előtte délelőtt aludt fél órát-órát, ebéd után kb 2-3 órát és fürdés előtt fél órát.
2015. jan. 12. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:

3 hónapos kislányom így alszik: reggel 8-9 között ébred, másfél óra múlva alszik fél-1 órát, 1.5 óra ébrenlét után 4 órát alszik, így kb 4-fél5 felé ébred fel és 6kor már fürdetünk, fél7kor-7kor legkésőbb alszik is. Ha fürdés előtt hagyom aludni akkor fel kell kelteni és utána már nehezen alszik el éjszakára, így inkább korábban megy aludni. Átalussza az éjszakát kb 4 hetes kora óta, előtte is max 1x kelt fel. Az én kislányom tápszeres, 3 óránként eszik, 1nap 4x, mivel nálunk is kimarad egy étkezés.

Ne aggódj, normális, én is sokat agyaltam rajta hogy jó e ez így, de a babám szépen fejlődik, ügyesedik is, szóval nincs min aggódni.

Kisfiam pont az ellenkezője volt, 2 óránként evett éjjel-nappal még 3 hósan is, nappal kb 2 órát aludt össz-vissz és éjszaka is sokszor kelt enni.

2015. jan. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel hirtelen a változás, és már napok óta fennáll, én elvinném orvoshoz, vagy legalábbis felhívnám kikérni a véleményét. Eszik rendesen ezenkívül? Nem tűnik bágyadtnak? Nincs láza/hőemelkedése?
2015. jan. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eszik rendesen. Nagyon vidám baba.
2015. jan. 12. 15:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem most kapott oltást?

Mert attól kicsit aluszékonyabb lehet pár napig(bár eszt senki nem mondja:( )

2015. jan. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
×ezt :)
2015. jan. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem kapott oltást. Esetleg a melegfrontra gondoltam, talán az lehet az oka.
2015. jan. 13. 13:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen,a front is lehet sajnos.
2015. jan. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!