Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Téli babát mikor vittetek...

Téli babát mikor vittetek először nem csak sima sétára az utcára, hanem boltba stb?

Figyelt kérdés
2015. jan. 12. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

A legkisebb decemberi, egy hónapos elmúlt, mikor elvittük, de gyorsan végeztünk.

Hosszabb ideig tartó vásárlás kb. 3 hónapos kora körül volt.

2015. jan. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%

én előbb vittem bevásárolni mint sétálni :) egyedül voltam, muszáj volt, férjem 3 hétig bírta, hogy munka után még a kívánság listám után szaladozik, így ennyi idő után :)

kisboltokba mentünk, csak a legszükségesebb dolgokért. pl. pékségbe minden nap elsétáltunk, meg kistescoba beugrottam az alapanyagokért, de hétvégén apára tudtam bízni mikor elmentem az auchanba és akkor lista alapján bevásároltam...

egyébként 6 hetes korától az erkélyen aludt délután, nagyokat sétálni céltalanul csak tavasszal kezdtünk el

2015. jan. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4-5 hónapos volt. Amíg nem volt beoltva, addig eszem ágában sem volt emberek közé vinni. Pláne nem télen.
2015. jan. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

4-5 hetesen kb.

(11 hónaposan volt először beteg, nem ártott meg neki hgy emberek közé vittem ;) )

2015. jan. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 hetesen voltunk először plázába, kellett vennem pár új nadrágot szülés után. 4hetesen tescoba is vittem már. Másfél éves koráig nem volt beteg, még az orra se folyt.
2015. jan. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!