Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babával hova érdemes...

2 hónapos babával hova érdemes menni nyaralni? A két kisiskolásunk miatt mindenképpen szeretnénk menni a nyáron.

Figyelt kérdés
De ötletem sincs. Csak 3-4 napra mennénk el. Ne érezzék magukat háttérbe szorítva, hisz mindig úgy várják a nyarat, akkor van együtt a család, úgy, hogy senki nem dolgozik semmit 1 hétig.
2015. jan. 13. 08:07
 1/7 anonim ***** válasza:
A 2 hónapos még tök mindegy, hogy sátor vagy luxusszálloda. Szóval oda menjetek ahol a két nagy jól tudja érezni magát.
2015. jan. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Noszvaj, Oxigén Hotel. Gyerekeseknek ideális.
2015. jan. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első! Tudom, hogy egy kéthónaposnak oly mindegy, hogy hol van ha megvan mindene. Inkább hasonló válaszokra vártam, mint a második. Mert nyilván nem a sátorozás lenne a legkényelmesebb jelen helyzetben. Viszont mi nagy túrázók vagyunk, nem tudom ezt egy ekkora babával hogy lehetne kivitelezni, vagy hol. Mert eddig nem a szállás volt a lényeg, hanem az élmény, az pedig a hegymászás stb. Ezért csak erre fele van tapasztalatom. Ezért is kérdeztem, hátha tud nekem valaki olyan helyet ajánlani (persze nem baj, ha nem túrahely) ahol mindenki jól érezheti magát.
2015. jan. 13. 09:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi is pont így leszünk :)Nekem még nem iskolásak a nagyobbak,mi nagyon szeretjük a wellness szállodákat és ott egy babának is minden megvan.Tavaly nyáron tapolcán voltunk a pelionba,tavasszal zalakaroson a mendánba ideénre a velence resort van tervbe,még nem döntöttük el hogy mikor megyünk,lehet hogy májusba mikor még kismama leszek vagy az őszi szünetbe mikor 3 hónapos lesz a pici.


Szerintem nézz körül neten biztos hogy vannak olyan helyek ahol túrázni is tudtok a gyerekekkel.

2015. jan. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Június végén szültem, augusztus végén voltunk Hajdúszoboszlón nyaralni apartmanban. A kicsinek valóban teljesen mindegy, csak legyél mellette :)
2015. jan. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 aHermann ***** válasza:

Szia!

A nagyobb túrázásokat idén kihagynám. Inkább néznék egy pihenősebb helyet, ahol a nagyoknak is van mit csinálni.

A korábbi válaszoló által írt Oxigén Hotel jó lehet, a nagyok is élveznék (játszórész, kötélpálya, medence), és már most fent vannak a nyári árak, amik nem is túl rosszak. 10 év alatt ingyenes, és 3 gyerekeseknek is van egész jó ajánlat családi lakosztályban.


Még jó lehet:

- Sümeg - Kapitány Hotel: itt családi szobában elférnétek, a nagyok megnézhetik a várat, van lovagi torna, lovagi játszótér (a nagyokra fizetni kéne)

- Hotel Katalin: mi visszajárók vagyunk, tágas szobák, nagy wellness rész, finom ételek, van kerékpározási lehetőség a csomagokban, ingyenes tenisz és minigolf bizonyos napokon, játszószoba labirintussal. Akár a közeli kilátóhoz el is lehet sétálni (mint kirándulás). Mondjuk itt is fizetni kellene a nagyok után. Már elérhetők a nyári csomagok.

- Lifestyle Hotel Mátraháza: finom ételek, jó levegő, jó wellness rész. Tavaly szintén 10 éves korig volt a nyári akció, de elég későn rakták ki. Egy junior lakosztályban (picit drágább - kb 3e Ft-tal/fő - a sima szobánál) elférnétek.

- Családi Wellness Hotel Gyula: nagyon családbarát, játszóház, jó wellnessrész, jó ételek, és teljes panzió félpanzió áráért. Túrázás helyett a várost fedeznétek fel, akár kisvonattal. A Százéves Cukrászda meghódítása ellen gondolom nem ellenkeznének a nagyok. A nyári csomagok már fent vannak.


Továbbiak:

Hotel Narád Mátraszentimre

Bambara

Hotel Ózon

Aranybánya Hotel Telkibánya

2015. jan. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Mostmár van miből keresgélnem! :)
2015. jan. 13. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!