Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, aki nagyon nehezen...

Anyukák, aki nagyon nehezen (etették) etetik a babájukat, hogy próbálták könnyíteni, hogy próbálták, hogy egyen annyit amennyit kell? Változott egy idő után? 3 hónapos baba anyukája

Figyelt kérdés

2015. jan. 13. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
A babák annyit esznek, amennyit igényelnek, amire szükségük van, nem annyit, amennyit "kell".
2015. jan. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koraszülött babám van, ha ráhagynám 10 miliket enne.
2015. jan. 13. 12:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha keveseket eszik, próbáld meg többször megkínálni. Lehet, hogy gyenge ahhoz hogy többet egyen.
2015. jan. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szintèn koraszülött a fiam, 8hónapos vannak jobb napok de àtlagban szenvedès, mèg mindig 120-160ml tàpot eszik ès mióta kùszik màszik àll csak rosszabb a helyzet mert alig hízik :*(
2015. jan. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Talán az sem mindegy, miért eszik nehezen, mit jelent ez pontosan?

Nekem rengeteg tejcsim volt, de nagyon nagyon nehezen jött a ciciből, így elfáradt a baba pár korty után. Így fejtem és üvegből kapta, nekünk ez vált be.

2015. jan. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én babám nem volt koraszülött, mégis nagyon keveset evett. Olyan 3 hónposan kezdte, először azt gondoltam (meg a doki is), hogy kevés a tejem, így kapott tápszert. Utóbb kiderült, hogy ez is volt a baj, de sokszor a tápszerből is 3-4 hónaposan volt, hogy 40-60ml evett. Most 6,5 hónapos kb 1,5-2 hónapja eszik többet. Most is vannak napok, amikor keveset eszik, illetve van, hogy eszik mondjuk 50-100ml-t, akkor 1-2 óra múlva adom a maradékot, meg sokszor még csinálok hozzá. Amúgy most is "rossz" evő, mert könnyen elterelődik a figyelme és akkor befejezi az evést. Pl.: bejön a nagytesó, macska, hangosan beszélek, bekakil ezektől mindig abbahagyja az evést.
2015. jan. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!