Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A párom teljesen kiborult,...

A párom teljesen kiborult, hogy homeos szerrel próbálok könnyiteni a baba nyügösségén. Mi a véleményetek, hogy ennyire beleszól még ebbe is?

Figyelt kérdés
Camomila vulgarist adtam neki egy hete már, erre ma kiakadt hogy miféle vegyszeres baromsággal tömöm a gyereket, ha kell ha nem, próbáltam magyarázni hogy ez nem gyógyszer, nem nyugtató, de ő csak hajtogatta, hogy talán ez a bogyó a természetben igy termett? Holnap felturja a házat és minden gyanus dolgot kidob. Hogy minket sem etettek ilyen sz.rokkal, akkor őt miért tömöm vele. Ja, én ekcémás vagyok, ezért csak HA tápit adok neki, ő erre is azt mondta hogy pont ettől lesz majd baja, egy hete ekcémaszerű foltok vannak mindkét combján, mivel a homeos szer volt az, it akkor kezdtem, állitja hogy attól van. Már ugy felidegesitett, hogy két év szünet után majdnem rágyujtottam! Van valakinek itt ilyen fafejű párja? Hogy szereljem le? Vagy teljesen igaza van? Ja, a stilusról ne is beszéljünk, amit alkalmaz. Kérdeztem hogy ezt miért nem lehet szépen kérni, megbeszélni, erre a válasz, én olyan nagyon okos vagyok, hogy a szép szóra ugyis bagóznék, szóval ritka mód bunkó tud lenni, ha valamiben nem ért egyet velem.
2009. ápr. 26. 22:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon nehez helyzetben lehetsz. Szerintem esetleg kerd meg, hogy kiserjen el a gyermekorvoshoz, es talan ha tole hallja, akkor elhiszi, hogy ezek a dolgok igenis hatekonyak. Esetleg ugy elhivni a vedonot, h a ferjed is otthon van? Talan o is beszelhetne vele ezekrol. Vagy tolts le egy-ket cikket, mutass neki magazinokat.

Az en ferjem szerencsere nem ilyen. Nehogy ragyuts emiatt!!!!

2009. ápr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
Hát szerintem pont a homeos dolgokkal nem tudsz ártani neki, maximum nem használ. Tudomásom szerint nincs benne vegyszer, sőt biztos. De ezek szerint kérdezd meg hogy akkor mi lenne a jobb, hagyni szenvedni a gyereket, vagy talán amikor netán beteg, akkor gyógyszert tömni belé, mert ugye előfordul hogy van amire muszály gyógyszert adni. Akkor is ezt csinálja majd? Mert az aztán tényleg vegyszer.
2009. ápr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

ültesd le légyszi az embert a gép elé, és olvassa el!!!


szia!

a poárodnak, aki a gyermeked anyja, teljesen igaza van. a homeós cucc nem így golyó formában terem a természetben, de növényi, ill. állati anyagokból készül. tehét nem tömi a párod vegyszerrel a babátokat, nem lesz függő és ami a legfontosabb, h nem károsítja a szervezetét semmilyen formában. mi is túléltük a fogzást, ez tény... de tudod, h hogyan? jött a máktea, a fehérborral ínykenegetés, és még sorolhanám. 2009 van, a tudomány elég fejlett, h ne szenvedtesse a babákat, erre a legjobb megoldás a homeopátia.

a magánéletetekbe nincs jogom beleszólni, így csak erről írhatok. és arról, h a fiam 7 hónapja ezzel fogzik, 10ed annyi sírással és szenvedéssel mint előtte.

és a párod a legjobbat akarja a babátoknak, tehát ne förmedj rá, mikor segítenei akar neki, főleg ne bunkón!

köszi!

további szép estét neked!

2009. ápr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%

Nyugodtan mondd meg neki, hogy a homeopátiás szerektől az égvilágon semmi baja nem lesz, pont ez a lényeg bennük, ezért adhatók a babáknak.

Üljön már le a net elé, és olvassa el, hogy miről van szó.

És mondjuk fogzás esetén Panadolt, vagy Nurofent is lehet adni, én is szoktam, arról mit gondol???!!! pedig az rendes gyógyszer!!!!

Nehogy engedd, hogy kidobja a gyógyszereket.

Arról nem is beszélve, hogy "régen" mivel nyugtatták a babákat...mákteával, meg rumos tejjel. No comment.

2009. ápr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
anyukám védőnő. Szerinte emiatt van ez a "gyógyszer" mániám, mert ő egészségügyi és megszoktam, hogy gyógyszert kapkodok be mindenre. Javasoltam hogy kérdezzen dokit erről, ha nekem nem hisz, erre a válasz az volt, hogy addig nem beteg az ember mig nem lát orvost, azok is tömnek minden baromsággal:((( jajj, nagyon el vagyok keseredve, mert őszintén könnyebb volt ez a hét camomila vulgarissal, mert tök nyugodt volt a baba, olyan szépen elvoltunk! De igy már nem merek adni neki, a háta mögött meg plane, mert azért köze mégiscsak van hozzá...
2009. ápr. 26. 22:17
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

22:13as vagyok. nagyon köszönöm a lepontozást...

miért is kaptam??????????????????????????????

2009. ápr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%

Nehogymár emiatt ne adj neki, főleg ha használt!!!!!!!Akár a háta mögött is.

Te döntöd el, Te vagy vele otthon, Te kelsz hozzá éjszaka, Te vagy az anyja!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ne hagyd magad!!!!!!!!!!

2009. ápr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
nem én voltam, én az őszinte megfogalmazást köszönöm! Le is ültetném, hogy elolvassa, de olyan bátor nem vagyok hogy a kérdésemet igy nyersen olvassa!:(
2009. ápr. 26. 22:23
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

hát pedig megérdemelné...

mert gondolom nem könnyű vele. majd én helyreteszem:)))))

próbálj neki cikkeket mutatni, v ilyesmi. arra sem vevő?

amúgy add a babának tovább, csak tedd olyan helyre, h ne találja meg mikor kutat, pl. a melltartódba akár. jujj!! ez olyan mintha drogot csempésznénk:))))

2009. ápr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
22:21-es, asszem igazad van! Csak én egyenes vagyok a gyerek dolgait illetően, sosem sumákolok, mégha ő azt is hiszi rólam, hogy igen. Annyit teszek hogy napi kettőre majd egyre csökkentem az adagját, hátha igy is elég lesz és tényleg ez hozott ki rajta foltokat. Nem tudom, szerintetek?
2009. ápr. 26. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!