Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 fiút szeretnek a kesobbiekbe...

3 fiút szeretnek a kesobbiekben, tudok valamit tenni hogy biztosan fiam szülessen?

Figyelt kérdés
Az álmom,hogy 3 fiam legyen mindenképpen fiút szeretnek.Tudok valamit tenni? Milyen tuti praktikák vannak?:) esetleg összeillo neveket tudnátok mondani?:)

2015. jan. 18. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Nem. Hány éves vagy?
2015. jan. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
5 lányod lesz, látom a varázsgömbömben.
2015. jan. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Inkább be szülj. Mivel nincs biztos taktika a fiú gyermekre, így előfordulhat, hogy lányod születik és mindig ereztetned vele, hogy ő kevesebb a szemedben, mert nem fiú.
2015. jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem te döntöd el a babád nemét. Nincs semmilyen praktika. Az összeillő neveken meg tök fölösleges még gondolkoznod.
2015. jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Baltazár, Benedek, Balambér.

Ovuláció előtt kevéssel vagy pont akkor legyetek együtt.

2015. jan. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2015. jan. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A babák neme a férfin múlik elsősorban, de befolyásolni nem tudja ő sem. Az élet nem üzleti projekt, amit megtervezel. 3 gyerekből mind3 fiú? Jó eséllyel nem jön be.
2015. jan. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ovu előtt 1 nappal vagy ovukor legyetek együtt, bár ettől függetlenül is lehet, hogy lányod lesz. Ezt nem lehet így megmondani.


Nevek:

Bence, Balázs, Bálint

Zalán, Zétény, Zénó

Vencel, Vendel, Vince

Szilárd, Szabolcs, Szente

Samu, Simon, Soma

Márk, Márton, Máté

Dávid, Dániel, Dáriusz :)

2015. jan. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%

Sándor, József, Benedek

Egyvalamit tudsz tenni: örökbe fogadsz 3 kis Rikárdót. Ez az egyetlen tuti módszer.

2015. jan. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem 3fiam van, és az egyiknek - ha számításba veszem, hogy ovu előtt-után kell együtt lenni- tutira lánynak kellett volna lennie. Bár mi nem mentünk rá ezekre a dolgokra, nekünk teljesen mindegy volt, hogy mik lesznek, csak az egészség volt a fontos.

A lényeg, hogy ne görcsölj rá erre, fogadd el, amit a "gép" dob, semmi garancia arra, hogy lesz 3fiad, vagy lehet hogy lesz, csak mellé még lesz 4lányod is.

Szóval az legyen az első, hogy egészséges gyerket szülj, ha 3lányod lesz, őket is imádni fogod, nyugi!!

Ja - én egyébként mindig 3kislányról álmodtam- és tessék! :) de sose egy pillantig sem bántam egyik gyereknél sem, hogy nem lány lett, sőt a 3-nál már arra vágytam hogy inkább fiu legyen. Imádom mindet, így is hogy fiuk, de ha lányok lettek volna, vagy vegyesen, akkor is nagyon nagyon szeretném őket.

Nevek:

Bazsó, Bennó, Brúnó,

Baltazár, Boldizsár, Bendegúz,

Dávid, Dénes, Donát,

Ferdinánd, Flórián, Fábián,

Jeromos, Jonatán, Jereimás

Máté, Mózes, Mór,

stb.

:)

2015. jan. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!