Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy kétéves eleven, kíváncsi...

Egy kétéves eleven, kíváncsi kislányt mivel foglalnátok le a repülő út alatt?

Figyelt kérdés
Természetesen csak olyan dolog jöhet szóba ami akézipoggyászba elfér. Már utaztunk egyszer de akkor még csak 14 hónapos volt és kevésbé nyüzsgős. Minden ötletet szívesen várok.
2010. febr. 7. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs, mi lehet az, ami elég érdekes, és nem túl nagyméretű, nekem nincs gyerekem, de a repülőkön mindig van egy-két gyerekjáték, szóval szerintem nem érdemes vinni. azok számára új játékok, valószínű jobban is fogja érdekelni, mint amit már megszokott.
2010. febr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mesekönyv esetleg?
2010. febr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vidd a megszokott játékait. Unokaöcsém mindig ugy utazik, hogy saját húzós kézitáskája van tele játékkal. Könyv, épitő, gondolom egy baba, plüss, valami zenélős, amit halkitani lehet.
2010. febr. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi vittünk egy kis dvd lejátszot meg matricákat azt nagyon szereti ragasztgatni.Meg kapott egy új játékot amit együtt vettünk az útra (apróságot).Nem tudom hova utaztok de a fapados járatokon biztos nincsen játék max ha veszel vmit a gépen. Vigyél neki enni,inni gyereknek lehet csak az ő táskájába legyen.A lányom 2,5 éves és tényleg nem szeret egy helyben ülni ,de nem volt gond csak a beszállásnál .(nem akart feljönni a gépre)
2010. febr. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A plüss ok, mesekönyve is, pici DVD lejátszónk nincs sajnos.És most döbbentem rá, hogy már neki is lehet kézipoggyásza :) Úgyhogy veszünk neki egy szép kis hátizsákot és az új játék is tök jó ötlet! Nagyon szépen köszönöm! Amúgy Bp-Luton az uticél :)
2010. febr. 8. 00:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem rajzolgassal vele es mondjal neki mondokat, eneket. Esetleg ha megtudod csinalni, hogy akkor aludjon az lenne a legjobb! Valahogy idozitsd ugy az alvasat, hogy akkor aludjon, az nagyon jo lenne! Aztan pedig meselni neki, es lehet azert setalgatni is. Jo utat!:)
2010. febr. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nezd meg a jegyet

eleg sokat repulunk, cseppem taskaja max 10kg lehet

2010. febr. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%

valaki írta, hogy a fapadosokon nincs játék.

ez nem így van, azokon is van, a saját szememmel láttam, mikor hozták a stewardessek a picinek a játékokat.

2010. febr. 8. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jegyünk még nincs, a neten rendeltük meg, de már neki is lehet kézi poggyásza és sima is :) Az Easy Jet-tel utaztunk tavaly de egy db. játékot nem adtak. Nem is kellett volna mert nem szeretem a mások által össze trutyizott cuccokat. Köszönöm az ötleteket.
2010. febr. 8. 15:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Én írtam ,hogy nincs játék .Sokat utazunk mivel Belgiumban élünk ,de még soha nem adtak játékot .Jobban mondva de mikor kifizettem a színezőket,mert a ceruzát nem lehetett a gépre vinni. :( De lehet eddig csak rossz járatokat fogtunk ki . :)
2010. febr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!