Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos baba ehet már...

10 hónapos baba ehet már paprikás ételeket? Mondjuk paprikás krumplit vagy pörköltöt? Lecsót mikor lehet adni egy éves kora után a tojás miatt?

Figyelt kérdés
2015. jan. 23. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mindegyikkel várok 1 éves koráig. Az én fiam is 10 hónapos múlt.
2015. jan. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szonyalena válasza:
Én egy három gyermekes anyuka vagyok,és én paprikás krumplit ,meg fözelékeket ,pörköltett s mindegyiket nagyon puhára fözve igen már adhatsz neki! Az enyémeknek már 7 honaposan adtam a kétkisebbik gyermekemnek az anytej mellet az elsönek tápszer helyett is föztem s egéségesek
2015. jan. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Paprikáskrumplit ehet szerintem,összenyomkodva. Pörit csak csirkéből inkább,a sertés az olyan rágós sokszor,bár ha lapocka,akkor azt szét tudod szálasítani,combot biztosan nem tudja elrágni,pontosabban én még SOHA nem találtam olyan combot,ami olyan puhára főne,mint a lapocka. Tojás nélküli lecsó is van,de nem fogja tudni elrágni a paprika/paradicsom héját és megemészteni se.
2015. jan. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!