Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Befelé fordult mellbimbóval...

Befelé fordult mellbimbóval mit lehet kezdeni, hogy normális legyen?

Figyelt kérdés

a babáról van szó, de gondolom akár felnőtt nőnél is ugyanaz lenne az eljárás.

műtét, vagy?


2015. jan. 24. 00:27
 1/7 anonim válasza:
29%
Babánál az normál dolog. A babák csúnyák, azért nincs olyan sok baba modell :D Nekem is babakoromban: cickó be, köldök ki, gülü szemek, hörcsög pofa, manófül és ufófej volt jellemző, mégis normális lettem.:D ne szabdaltasd fel a bababimbit mert még változhat :d
2015. jan. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát ezt most végigröhögtem :D

jó kreatív vagy ilyenkor :)



de szóval csak az egyik cicin van befordulva és mivel fiú a házidoki azt mondja e nem baj ha így marad, úgy sem fog szoptatni, de nekem baj..

2015. jan. 24. 00:43
 3/7 anonim ***** válasza:
nem gondol
2015. jan. 24. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem gondolod hogy majd ő eldönti felnőttként hogy zavarja e??? szerintem.teljesen lényegtelen férfi embernél a bimbó kinézete, még akár cuki is lehet ebben a formában ahogy leírtad, lehet hogy ez lesz a szexepilje.

nem hinném hogy piszkálnod kellene csak mert neked nem tetszik :)

2015. jan. 24. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, ugyanaz az eljárás: megszokja.


Nekem nőként volt egész életemben befelé forduló mellbimbóm, aggódtam is kicsit, hogy fogok szoptatni, aztán a terhesség alatt szépen előbújtak a bimbók, így már nem kell aggódnom. Ha fiú, akkor meg értelemszerűen nem lesznek ilyen problémái.


De alapvetően irigylem a gondjaidat...

2015. jan. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem lányom van és nála van ugyanez. Az egyik befelé fordul. Rákérdeztem az orvosnál és azt mondta, hogy ez még változhat. Ha mégis így marad, akkor a szoptatásnál lehetnek gondjai, de más baja nem lesz belőle. Eszem ágában sincs emiatt valami tortúrának kitenni. Ha felnőttként zavarni fogja és így marad, akkor természetesen támogatni fogom abban, hogy kezdjünk vele valamit, de bízom benne, hogy kinövi. Amúgy a mi családunkban nincs ilyen(anya, apa, testvérek) és a férjemnek sem. A többi családtag mellét nem nézegettem...:D
2015. jan. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:) tudtommal a mi családunkban sincs



én pont terhesen olvastam erről, amikor a szoptatásra próbáltam készülni, azt hittem ez olyan, hogy amikor jön a tej akkor fordul be.., erre meg bevonzottam a babámnak :(

2015. jan. 24. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!