Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csapkodós babát hogy állítjáto...

Csapkodós babát hogy állítjátok le?

Figyelt kérdés
11 hós kisfiam megtanult tapsolni és néha annyira belendül, hogy minket kezd el csapkodni, múltkor úgy arcon csapott, hogy vérzett az orrom. erélyesen szólok rá, de semmi hatása. mit tegyek? mondták , hogy üssek rá a kezére, de nem vagyok ilyen párti...
2010. febr. 8. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig legyél olyan párti :) Semmiféle lelki törést nem okozol majd neki ezzel.
2010. febr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig elkaptuk a kezét mikor minket kezdett csapkodni és ugy szoltunk rá hogy nem szabad mert fáj anyának,apának.aztán a kezével megsimiztük az arcunkat és mondtuk neki hogy simi simi.
2010. febr. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem is talán a következetes megelőzés kifizetődőbb hoszabb távon. Ha látom hogy belelovallja magát az ütögetésbe, először hallkan szólok, pár szóval azt mondom: nem szabad ütni, óvatosan csináld(mert hát játszani azért engedem). Ha nem érti rászólok hangossan, és figyelmeztetem, hogy el fogom tenni a kezét. Harmadjára tényleg lefogom egy kicsit, és szigorúan mondom, hogy nem! Ezután ha újra kezdi attól függ mennyi idő telt el, hogy maradok-e szigorú, vagy megint hallkan kérem (amikor úgy igazán csíntalanságból csinálja, tehát nem akar rosszat, megkérdezem: neked nem fáj ha megütöd? És néha kipróbálja magának... Olyan édes...)
2010. febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!