Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is akaratos esetleg...

Más babája is akaratos esetleg toporzékol is? Hogyan állítjátok le?

Figyelt kérdés
Az én babám egy tünemény volt mindig is de amit levág mióta mászni állni lépkedni tud..Ha kell toporzékol.Mindent a szájába vesz és megrág főként papír ,mesekönyv /ette is már :( /.Ha elveszem üvölt! Amire mondom nem szabad azért is!Szerintem írtó akaratos! Ha valami nem úgy van ahogy ő akarja kész...és még csak 10hós.Mit lehet vele csinálni?
2010. jún. 4. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd hisztizni. Egy időután ráun és rájön, hogy nem ér el vele semmit és egy idő után majd lefog róla szokni. Öcsém a földhöz vágta magát ilyenkor akár bevásárlás közbe vagy az utcán és közbe hisztizett. Ha hagyod furán néznek rád az emberek, de ha megengeded neki, akkor legközelebb is tudni fogja, hogy elfogja érni amit szeretne.
2010. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na pont ettől félek mi van ha nagyobb korában elkezdi dobálni magát a boltban ?:(
2010. jún. 4. 21:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkozok a lányom hisztijével. Néha rúgkapál, néha ledobja magát térdre. Az utcán is... Engem nem érdekel, felőlem csinálhatja, az sem érdekel, hogy más mit gondol. De csak időszakai vannak, 1 év körül volt kb 1-2 hét, és most másfél éveseni is 2-3 hét. Mivel látványosan nem törődök vele ilyenkor, elég hamar feladja, szerintem ezért nincs is nálunk állandó "hisztiállapot", csak időszakok.
2010. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!