Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki dm-es sajátmárk...

Használ valaki dm-es sajátmárkás babylove pelust? Mennyibe kerül, meg vagytok vele elégedve?

Figyelt kérdés
2015. jan. 25. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Én próbáltam, a nedvszívásával nem voltam megelégedve, a kiképzése nem volt rossz amúgy, csak szerintem kicsit vastag. Árára nem emlékszem sajnos.
2015. jan. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40 darabosat vettem, 2990,- Ft volt, kipróbálás gyanánt, de sajnos sokszor kifolyt belőle a pisi,kaki, így nekünk nem jött be, visszaváltottam, Pampersre, eredetileg premium caret használtunk, de most a sleep&play használjuk, ennek az ára szintén 2990,- Ft, csak 52 darabos, ez nagyon bevált.
2015. jan. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
En dm-eset hasznalok a fiamnál. Meg vagyok elégedve. Csak akkor volt baleset, ha nőtt a gyerek és már a másik méret kellett neki. Mi most a 3-6kg-osat használjuk, ennek kb 40ft darabja. Elégedett voltam a tescossal is és rossmanossal is. A valasztas a kupon akció es % kedvezmény miatt esett a dm-re. Szerintem nem vastag. A rossmanoss vastagabb.
2015. jan. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk csak eza pelus jött be, az ára miatt is, illetve a fiamnak csak ebből nem folyt ki a pisi eddig, illetve a pampersből sem, de az 1,5x annyiba kerül.


A 4-es pelus 84db-os 4699ft úgy emlékszem és a többi is ennyi, csak több a darabszám a 3-asban.

Mi 25%+10% kedvezménnyel vesszük a DM pontgyűjtő kártyájával. Kb. 35ft-ra jön ki darabja a 4-es méretnek a kedvezmények miatt.

Gumis a hátulja, rugalmas az eleje, jól zár. Kicsit vastagabb, mint a pampers, de összességében nem rosszabb.

2015. jan. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi ezt használjuk, sose ázott át, sose folyt ki. Pedig éjszaka 13 órat van rajta kb és hát tele van nagyon. 4699 minden doboz, kuponokkal meg ugye olcsóbb.
2015. jan. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mi most pamperst használunk, ami bevált csak egy kicsit drága. Meg elég sok fogy egy nap, mert a lánykám legújabban mindig akkor kakil, amikor tiszta pelust kap. Gondolkodom benne, hogy kipróbálunk valami olcsóbb fajtát, csak nem tudom merre induljak.
2015. jan. 25. 10:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be,kifolyt mindig a pisi belőle. A Libero pelusnak találtam meg a klónját,a Mülleres pelusban,árban se olyan vészes. Igaz,mi most a 2-es méretet használjuk abban 36 db van és 1390. Utána a 3-4-4 plusz és 5-ös méret 1690 vagy 1790,annyit tudok,hogy a 4-es méretben van 35 db
2015. jan. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lányom fél éves kora óta ezt veszem, most 2 éves.

Kuponokkal valóban 35-36 ft-ra jön ki a 4-es méret darabja, ettől olcsóbban nemigen kapnék ilyen jó pelenkát.

Én meg vagyok vele elégedve, csak akkor ázik át, ha elfeledkezek a pelenkacseréről és már nagyon megduzzad, vagy este sokat iszik, akkor nem bír ki 12 órát, de ez nem is csoda.

2015. jan. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam a DM-es mellett Liberot, Pamperst, de nekünk a DM-es vált be minden tekintetben. Praktikus, hogy gumis a dereka (meglepődtem, hogy alapból nem minden pelus az), ára is jó, nagyon ritkán van baleset, akkor is inkább azért, mert félrecsúszott.
2015. jan. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!