Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mik a legszebb,...

Szerintetek mik a legszebb, legkülönlegesebb lánynevek? Melyik a kedvencetek?

Figyelt kérdés

Írnátok ritka, de szép lányneveket? :)

Olyasmikre gondoltam, ami különleges hangzású, nem elcsépelt, ritka, de szép. :)


Nem feltétlenül olyan nevekre gondolok, mint a Bodza, Málna, Alma és társai, és nem is olyanra, amiről az ember első hallásra el sem tudja dönteni, hogy milyen nemű a név viselője, hanem ami szép, lányos, de mégis ritka... értitek ugye. :D


Nektek van kedvenc lánynevetek?



2015. jan. 25. 09:17
1 2 3 4
 1/38 Trafó1 ***** válasza:
22%

Titanilla.


A Titanik elsüjedéséről szóló könyvben olvastam.

2015. jan. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
30%
Száva, Mikolt, Jadviga, Evolet.
2015. jan. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
69%

Ez engem is érdekelne, de sajnos magyar nevekből nem sok tetszik:(

Ami egyelőre befutó nálunk az a Veronika, de nem biztos, hátha kapok itt más ötletet:)

2015. jan. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
34%
Miléna, Madléna, Hella, Marina, Hanga, Léla.
2015. jan. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Hú, nagyon jókat írtok. :D

A Hella nagyon tetszik. :) A Titanilla is szép.


Igazából olyan nevet szeretnék, amiből nincs túl sok, és ha kiabálok a játszótéren, nem szalad oda hozzám kapásból 10 gyerek. :D Tehát valami olyat, ami nem tucatnév. De természetesen azt se szeretném, hogy a végén kinézzék vele a gyereket az oviból, mert annyira extrém. Nem szeretnék különcködni sem. Értitek... :)

2015. jan. 25. 09:58
 6/38 anonim ***** válasza:
39%

Amik nekem tetszettek,Amira,Elena,Norina,Ivett.

Igaz,az én lányom Kloé lett,hála ez nem tucat név,még nem találkoztam soha Kloéval,és a gyerekorvosunknál is csak őt hívják így.

Manapság minden névre tudnak valami gúnyos becézést kitalálni.

2015. jan. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
29%

Nekem nagyon tetszik a Nadin, meg ahogy az első írta a Titanilla is nagyon szép, szerintem :)


A Hella nevet jól gondold át a hell angolul: pokol, alvilág, Hádész, a sötétség erői, az alvilág erői stb.

2015. jan. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
63%
Kamilla, Janka, Olívia
2015. jan. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
92%
Nekem az Alina nagyon tetszik.
2015. jan. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Az előbb olvastam egy kérdést, ahol több lánynév között vacillál a kedves kérdező, ott láttam a Mirella és az Ariella neveket. Gyönyörűek! :D


Az Alina is nagyon megtetszett, kedves és szép csengése van, lányos név, de nem olyan hivalkodó. :) Köszönöm.

2015. jan. 25. 10:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!