Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek milyen szinű a...

Szerintetek milyen szinű a kislányom szeme? Mindenki másmilyennek látja a családunkban!

Figyelt kérdés
2015. jan. 25. 23:42
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
2015. jan. 25. 23:42
 2/15 anonim ***** válasza:

De cuki! :)

Én sötétszürkének látom.

2015. jan. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Szerintem is sötétszürkés :)
2015. jan. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mar vagy 3felekeppen kerdezted, hogy lehet e kek szeme, de nem, ez a szem nagy valoszinuseggel tovabbra sem lesz kek, hanem barna...

Nem kotekedesbol, csak kivancsisagbol kerdezem, hogy miert fusztral ez ennyire?

2015. jan. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
O, de edi vagy hogy szova teszed! :) Igen, en tettem fel mar sokfelekeppen a kerdest, nem baj ha kotekedsz. :) Nem frusztral, csupan erdekesnek tartom hogy ahanyan megnezik annyian mas szint mondanak ra. Pl apukam szerint mely sotet-kek mint a tenger, es szuletese ota egyre vilagosabb, es szerinte nekem is ilyen szemem volt babakent, azutan kivilagosodott. A hugom szerint sotet szurkes-zold es szerinte nem valtozik. A ferjem szerint zoldes-barna, es bar o is hetrol hetre vilagosodni latja, szerinte vegul be fog barnulni ( az o csaladjaban mindenkinek barna szeme van). szerintem szuletesekor sotetkek volt es egyre vilagos-zoldebb. Most is sotet zoldnek mondanam ( olajzold? ). Csak el nem tudom kepzelni hogy vegul milyen szinu szeme lesz es erdekel kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban, es epp most ki milyennek latja, aki partatlan ( nem csaladtag). Ennyi! :))
2015. jan. 26. 01:13
 6/15 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak pont ilyen színű volt, most zöldesbarna. Szerintem nagyon minimális az esély, hogy világisodik.

Amúgy én sem értem, miért kell egy szemszínen ennyit lovagolni...

2015. jan. 26. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
szerintem sötétzöld :)
2015. jan. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egy biztos ez nem kék és nem is lesz az.(nálunk mindenki kék szemű, a világostól a sötétig születéstől kezdve) Szürkés barna,és szerintem sötétbarna lesz majd a szeme.
2015. jan. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak pont ilyen volt, sötét kékesnek látom egyébként. Ez barna lesz!!
2015. jan. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak még fél évesen is ilyen volt a szeme, állandóan azt találgattuk hogy vajon milyen is, milyen lesz majd. Ha akartam kékesnek láttam, ha akartam barnásnak... Végül zöldesbarna szeme lett. :)
2015. jan. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!