Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vittétek először játszót...

Mikor vittétek először játszótérre pici babátok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 26. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor már tudott járni magától, illetve mikor tudott ülni elvittem hintázni, meg lovacskázni, de igazán onnantól élvezte h ment önállóan, mindent bebarangolt, játszott a játékokkal.
2015. jan. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Amikor már stabilan hason felnyomta magát :) Hasalt a homokban :) élvezte. De akkor nyár volt, és kellemes idő. Ilyen hidegben nem vinném ki, ha nem tud járni.
2015. jan. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly áprilisban, akkor már szép idő volt, tudott menni úgy, hogy fogtuk a kezét. Akkor volt 15 hós.
2015. jan. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
9 hónapos kora körül már eljártunk a nagyobbal hintázni. A kicsi 10-11 hónaposan kezdte kb, mászott a homokban (addigra lett tavasz).
2015. jan. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
1 éves kora után tavaly tavasztól, ahogy egyre jobb idő lett. Miután egyedül ment, élvezte igazán. Illetve mikor fel tudott mászni a kiscsúszdához.
2015. jan. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
8 hónaposan voltunk először játszón, de úgy igazán csak 12-13 hónapos kora körül kezdte el igazán élvezni.
2015. jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
amikor már ültek, hintázni, amikor totyogtak, mászkálni, hintázni szintén, most egész biztosan mennek már, ritkán, de járunk :) de még amikor csak 2-3 hónaposak voltak, akkor is mentünk, csak éppen én egy padon ültem, olvastam, ők meg a babakocsiban aludtak :D
2015. jan. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-8 hónaposan már vitte rendszeresen hintázni. Nagyon élvezte! :)
2015. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10 hónapos korában kezdett a fiam járni, pont meleg tavaszi napok voltak, úgyhogy kimentünk játszóterezni. Inkább még csak hintázott vagy bukdácsolt nagyokat. Amint stabilan önállóan ment, már nem érdekelte igazán a hinta, viszont alig lehetett kiszedni a homokozóból.
2015. jan. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amikortól fixen ült, jártunk hintázni őszig. Kb. 6-7 hónapos korától 1 éves koráig. Tavasszal már másfél éves lesz, akkor is megyünk majd. Gondolom izgi lesz, hogy mászkálhat már saját lábán körbe-körbe és csinálhat mást is. :)
2015. jan. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!