Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vihetem majd sétálni a...

Mikor vihetem majd sétálni a babámat ha szeptember közepére várjuk? Hányszor és mennyi idöre vigyem levegözni és hogy növeljem az idöt, miben vigyem ki?

Figyelt kérdés
2008. aug. 21. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem januári volt a babám, akkor 4 hét után vihettem 5 percre a levegőre, és minden nap 5 perccel emelhettem az időt, a gyerekorvos tanácsára. Most a másodikat szeptember elejére várjuk, és ha olyan állapotban leszünk, én bizony kiviszem 2 hetesen is. Azt nehéz lenne megmondani, hogy miben és mennyi időre vigyed a levegőre, de ebben kérd a védőnő vagy a gyerekorvos segítségét.
2008. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi egy hetesen kimentünk vele 20 percre, persze ez attól is függ mien idő van ha jó akkor te is nyugodtan kiviheted egy picit, és mindig eggyel több réteget adj rá, mint ami rajtad van
2008. aug. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hazavitel után már viheted:-)

Az első legyen mondjuk 10-20 perc között, és növeld majd.

Egyel több réteg , mint rajtad, az jó:-)

De majd meglátod, milyen idő lesz, túlöltöztetni nem kell.

2008. aug. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fiam szeptember közepén született első két hétben csak az erkélyen levegőztünk majd első séta kb 20 perc volt majd mindig kicsit-negyed órával többet.Akkor jó idő volt rugi és kocsikabát volt rajt,sapi és takaró.
2008. aug. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!