Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mitől van?

Szerintetek mitől van?

Figyelt kérdés
1,5 éves kislányom tegnap este 8 kor már elaludt és ma reggel 2X ha felkelt de csak körül nézett és vissza feküdt. Tegnap nagyon bágyadt volt de láza nem volt.Ma is néztem de ma sincs láza.Szerintetek vigyem orvoshoz vagy várjak még,ja és még mindig alszik.Válaszokat előre is köszönöm.

2015. jan. 29. 10:52
 1/3 Bercsényi mónika ***** válasza:
Lehet az időtől is,de mindig ilyen?Ha nem jó ha látja orvos!
2015. jan. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2 éves fiam tegnap 9-től reggel 1/2 11-ig aludt.

4 hós lányom este 10-től reggel 11-ig, aztán evett, aludt...megint evett kb 5 óra múlva, majd újra aludt.

Ma 10-kor kelt, evett, nézelődött és megint alszik.

Ilyet nem szoktak csinálni. :D

Sztem front van, ami elnyomja őket, nem tudom.

Nem tudom, de sztem ha nincs láza, meg semmi más tünete, csak bágyadt és alszik, amúgy olyan mint szokott, akkor felesleges elvinni.

2015. jan. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Az óta felkelt,evett és most ugyan olyan rosszcsont mint előtte :)Lehet hogy a fronttól volt ilyen :)
2015. jan. 29. 13:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!