Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kezdett ülni a...

Mikortól kezdett ülni a babád? Könnyebb lett, mióta felült?

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
6 hónapos volt, akkor kezdett mászni, abból ült ki oldalról. nem, nem lett könnyebb, sőt, onnantól volt húzós :D előtte letettem és viszonylag hosszabb ideig adott hely környékén maradt. na uténa nem volt akadály, mindenhova ment, mindent elért, mindent meg akart nézni, enni.... és még lehetett fokozni, mikor felállt :D ugyanis felállni nagy nehezen sikerült majd mint a krumpliszsák borult. hetekig mellette kellett lenni... előtte azért ki tudtam szaladni pisilni mert megtett 2m-t addig... :D
2015. jan. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6,5 hósan forgott mindenfelé, már akkor látszott, hogy ne lesz könnyebb. 7 hósan mászott és felül, majd felállt kb. 2 héten belül és azóta már zöldből sárgába váltottak a foltok a fején, már nem dől hátra fejjel, már leül és ezerrel helyetváltoztat, már áttör a barrikádokon is - a legrosszabb mégis az, hogy majdnem képes már felülni hasizomból. Tudja, hog ymilyen mozgást hogyan tud elérni és egy rémálom a pelenkázás, az etetés, az öltözés és újabban a fürdetés is. Pont ma gondolkoztam rajta, hogy akkor kellett volna elutaznunk külföldre nyaralni, amikor még nyugis volt és kb. csak feküdt és kapálózott a levegőbe :D
2015. jan. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5és fél hósan ült fel magátol . Onnantól nagyon jol eljátszott magának, 6 hónaposan mászott . Ugy is sokkal jobban elvolt mar. ( 9 hósan elindult ) na azota nincs megállás :D folyamatosan csinál vmi rosszat ( 15 hos most ) ki borít néha :D
2015. jan. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7 hónaposan ült fel és sokkal könnyebb lett. Előtte le sem lehetett tenni, nem volt egyedül. Mióta tud ülni sokáig eljátszik a járókában.
2015. jan. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6 hósan ült ki.Onnantól míg nem kezdett el mászni állni kb 1 hónap nem is kellettem neki napközben.Ide ült oda ült játszott.Nekem az volt a legkönnyebb időszak, utána jött a szeparációs szorongás....
2015. jan. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ajjaj, az én babám 8 hónapos, és még nem ül, nem mászik... most kezdett el kúszni pár napja... Én nem ültetem soha, amíg magától nem ül fel, addig hason lesz.
2015. jan. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8 és fél hónaposan ült fel, igen, könnyebb lett, mert el volt vele foglalva, hogy próbáljon helyzetet változtatni.
2015. jan. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!