Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Ti babátoknak mikor kezdett...

A Ti babátoknak mikor kezdett világosodni a kék szeme?

Figyelt kérdés
Enyém 2 hetes még mindig sötét kék. Páromnak zöld, nekem barna szemünk van, de nagyszülöknél sok a kék szemü. Már ki kellett volna világoskékesednie, ha majd kék szeme lesz? Vagy akkor barna lesz? Nàlatok hogy volt?
2015. jan. 19. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Anyuka vagyok, szürkészöld szemem van, a páromnak barna, a fiamnak szép zöld, a kislánynak világoskék szeme van. Két hetesen még neki is sötét volt a szeme, nem tudom már megmondani, hogy mikor is világosodott ki, de azt tudom, hogy elég hamar kiderült, hogy nem barna lesz.
2015. jan. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kb fél éves kor körül kezd el alakulni a szemszín. Van, akinek olyan is marad, mint fél évesen, de van, akinek még 3 évesen is változik. A férjem szeme kékeszöld, az enyém világos barna, de anyai ágamon több kék szemű van. A nagyobbik lányomnak ólomszürkével indult, utána kék lett, most zöld (4 éves). A kisebbiknek sötétszürke volt, utána elkezdett barnulni. Most szürkésbarna (14 hónapos).
2015. jan. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!