Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet olyan matracvédö alátéte...

Lehet olyan matracvédö alátétet kapni, amit lepedö alá kell tenni, de kb akkora, mint egy textilpelenka?

Figyelt kérdés
Eddig csak olyat láttam nagyon drágán,ami akkora,mint egy lepedö. Olcsó és kicsi nincs?
2010. febr. 9. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

olcó, kici, sárga is legyen :)

Mi a dmben, müllerben kapható pelenkázó alátétet szoktuk a lepedő alá tenni. Nem tudom mostanság mennyibe kerül, ha gondolod, ma megyek a dm-be, megnézem.

2010. febr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tescoban is van gumilepedő azok sem teljes lepedő méretüek, mert többféle van.
2010. febr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg ott, ahol babaholmik vannak, van nylonlepedő, nem drága.
2010. febr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a baby center-ben vettem ott biztos van.

baby burin márkájó asszem 90x70es.

Szoval kisebb kint a többi.Én keresztbe raktam a kiságyba, ami nem kell meg aláhajtottam.

490.- volt.



37 h km

2010. febr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, intersparban van saját márkás, pretty baby matracvédő alátét, kb. 80x80-as, akciósan vettem 999-ért. Több színben kapható. Teljes áron talán 1500 lehet. Üdv.
2010. febr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi

A dm-es csak 1x használható? Nem túl vastag? Nem zörög? Olyan,mint egy gumilepedö? Lemosható?

2010. febr. 11. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!