Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hós babám széklete tele...

Gnézsu kérdése:

2,5 hós babám széklete tele van fehér rizsnagyságú darabkákkal. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Egyébként az emésztése nem működik túl jól, vagy valami nem stimmel, mivel nem tudja kinyomni a pukit és kakilni is nagyon ritkán szokott. Anyatejes baba, tudom, hogy több nap is kimaradhat, de ő alig tud aludni, csak 5-10 perceket, mert felkel a pukira, vagy a gyomrára.

2015. febr. 2. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Emésztetlen fehérjedarabka (legalábbis nekem ezt mondta a védőnő)
2015. febr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ezt vajon miért nem emészti meg a szervezete? Túl sokat adok neki? Lehet, hogy ezzel van összefüggésben a rossz emésztése...
2015. febr. 2. 16:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ezt nem tudom sajnos. Az én gyerekimnek is volt, ők túl is ették magukat sokszor, tudom, de hát nem vehettem le őket a ciciről, hogy na mostmár elég...

#1-es voltam

2015. febr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, én is túletetem. 3 óránként adok neki, de nem ő szól, hanem inkább én tartom e szerint a "napirendet"... viszont lehet, hogy ezért cserébe éjszaka van, hogy 12 órát alszik anélkül, hogy felkelne.
2015. febr. 4. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!