Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor elkezdtetek kóstoltatni...

Amikor elkezdtetek kóstoltatni Babátokkal, mekkora adagokat pépesítettetek? Mennyit evett meg egyszerre?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de én úgy csinálom, hogy az almából csak egy gerezdet vágok le, azt pépesítem. Mehet több is? Ti hogy csináljátok?
2010. febr. 9. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták,hogy amennyi jólesik a babának,annyit adjak már első alkalommal!Én így is tettem,egyszerre megevett 190ml almát.Pépesítettem,és kimértem.Azóta nem tudom belekönyörögni,pedig 6 hósan adtam neki először.


Szerintem mértékkel.Először egy pár kanál,majd egy-két gerezd,aztán egy alma,majd kettő.

2010. febr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En egy egesz almat pepesitek mert elofordult hogy tobb kellett neki es ektelen sirasba kezdett,viszont a sutotokot csirke mellivel ugy szereti hogy oriasi adagot evett a tegnap es kihanyta az egeszet,ugyhogy nemkell eppen rajuk bizni egeszen...En is most kezdtem el a hozzataplalast es pl.en a tejpepekkel vagyok egy kicsit elbizonytalanodva.
2010. febr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan pépesíts le neki egy egész almát, max. ha nem kell neki, megeszed Te. :) Én is így csináltam, aztán néhány nap után már nem maradt nekem, mert megette az egészet.
2010. febr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ma már 2 gerezdet bevágott, úgyhogy holnap már lehet tényleg egy egész almát pépesítek.

A tejpép nálunk nem nagyon jön be - a Lányomnak, nekem igen! :-)

2010. febr. 10. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!