Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a fiam ma önállóan megtett...

Ha a fiam ma önállóan megtett 2-3 lépést aztán elesett, mennyi idő múlva fog szépen járni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, most már napok alatt begyakorolja és egy hét múlva mondjuk már szépen sétál, vagy ez is hetekig tartó folyamat és lehet, hogy most sokáig csak 1-2 lépés marad, amit képes lesz megtenni?
2015. febr. 7. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 3 hónap múlva kezdett el járni, nem kapkodta el. De amúgy ez mindenkinél másképpen alakul.
2015. febr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztem ez gyerekfüggő, kislányunk 1 hét alatt szépen begyakorolta.
2015. febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is minden gyereknék màs. Nàlunk kb. 1 hónap volt mire elkezdett önàllóan jàrni.
2015. febr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk kb 2 hét volt.Egy hónapja jár most már szalad de utcán még nem sétál.
2015. febr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon sokáig csak kézenfogva közlekedett.aztán van egy tigris plus se imádja mindig szeretgeti.a nappaliba volt az ülőgarniturán. És szóltam neki hogy ott a tigris idehozod? Szembe volt a 2 ülő...ide hozta aztán vissza dobtam aztán megint ide hozta... bohockodtam neki h el ugrott a tigris stb..ezt hetekig mindennap aztán elindult a nagyvilágban ott a kis részen kb 1méteren tanulgatott járni...😃
2015. júl. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jelentem, hogy május 1-én indult el. A februári eset után inkább visszaváltott mászásra, nem is próbálkozott. Lassan 19 hónapos és fut már :)
2015. aug. 9. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!