Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bejött Nektek a babaerszény...

Bejött Nektek a babaerszény (premaxx, vagy infantino)? Vagy ellenkezőleg? Sokan adják el egy-két használat után, miért?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Mi a véleményetek róluk?

nekem nagy mellem van, el sem tudom képzelni, hogyan lenne egy ilyen kényelmes nekem és a babámnak :) egyébként biztos jó :)

Köszi ha válaszoltok!


2010. febr. 10. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:

én vettem hasonlót, de én is eladtam pár használat után, mert úgy láttam, hogy nem kényelmes a babámnak

inkább kendőt használtam addig, míg elég nagy nem lett a kenguruhoz

2010. febr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát megsúgom én már 2 hetesen betettem kenguruba a gyereket, csak jól kell tartani a hátát ill. beállítani. A nagynéném tizenéve, amikor sokkal gagyibbak voltak a kenguruk berakta a kicsit és semmi bajuk nem lett, innen az ötlet. Kész voltam, hogy nem tudok 2 cm mozdulni, mert a babakocsit a 2.-ról nem tudom egyedül levinni.
2010. febr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gratulálok a második válaszolónak...remélem nem lesz gerincbeteg a babája...

Kérdésre válaszolva nekem már ránézésre sem tetszik.Inkább kendő vagy kengu.

2010. febr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem igazán tetszik, én mei-tai-t vettem és nagyon szuper. (nekem is nagyon nagy mellem van, de egyáltalán nem kényelmetlen.) liliputi.hu-n vettem
2010. febr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!