Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másik szobába tettük a 4 hós...

Másik szobába tettük a 4 hós kisfiam ágyát, eddig egy szobában voltunk vele, milyen tapasztalatok vannak, hogy nyugodtabban alszanak-e egyedül, vagy épp ellenkezőleg? Mire számítsunk?

Figyelt kérdés
Nem alussza át az éjszakát még, van bébiőr, így azonnal meghallom, ha éhes. Kíváncsi vagyok nagyon, mi lesz ma éjjel.
2010. máj. 25. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ekkortájt mentünk külön szobába ... Semmit nem vettem észre ,ugyanannyiszor ébredt mint előtte !
2010. máj. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tetted, én 6 hetesen raktam külön ugyanis óránként kelt. Utána pár napig csak 2*3-or kelt szopizni és mondom talán két hét így telt és csoda történt azóta átalussza az éjszakát!! :)) Most 8 hónapos
2010. máj. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már az is jó lenne, ha hajnalban nem ébredne fel óránként.
2010. máj. 25. 20:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon bevált a különköltözés (kiköltöztünk a nappaliba). Ui ettől kezdve nem riadtunk fel minden szuszogásra, és Babánk sem arra, h fordultunk egyet az ágyban. 3 hós korában történt, két hét alatt az éjjel 3-as kelés reggelre tolódott.
2010. máj. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3 hetes volt a kisfiam, mikor a szobájából visszaköltöztem a hálószobába a férjemhez, 4 hetes korától pedig végigalussza az éjszakát. Ha valamiért egy helységben alszunk vele(nagyszülőknél) akkor sem ő, sem én nem alszom normálisan...
2010. máj. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2. éjjel nagyon sokszor fent volt, úgy mint velünk egy szobában. Kíváncsi leszek, most a 3.-ra.
2010. máj. 27. 13:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Nalunk pont forditva van. Ha egy agyban alszunk kevesebbet kel mintha kulon van a szobajaban...
2014. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
4 éves múlt, de szinte minden éjjel felébred, mostmár átjön. :)
2014. ápr. 17. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!