Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nem igyekszik? Ez baj?

Miert nem igyekszik? Ez baj?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén, én néha már csak nevetek rajta. Az a helyzet, hogy néztem ilyen videókat, hogy hogyan ösztönözzem a babámat a forgásra. 6 hónapos, már 2x sikerült de azóta sem igyekszik. Próbálom a keze felől elhúzni a játékot ahogy néztem, de mindössze annyit csinál, hogy kinyújtja a karját. De meg nem mozdulna! Mert még ha látnám az igyekezetet de azt se. Megunja és nem érdekli, keres mást amihez nem kell mozogni. Ez normális? Hason szinte ugyanez. Megpróbálja elérni a játékot, de csak amig elér a karja. De hogy tolja magát a lábával azt nem. Volt valakinél hasonló?
2015. febr. 8. 15:43
 1/1 anonim ***** válasza:

honnan tudjuk? :)

vidd le a gyerekorvoshoz, 6 hónapos korára ha nem forog, neki meg kell vizsgálnia, lehet le vannak tapadva az izmai és fájdalmas lenne az a mozdulatsor, ezért nem teszi. vagy túl lazák az izmai... de sok más oka is lehet, nézze meg. ha minden oké akkor még várj pár hetet, de ha akkor sem forog, akkor mutasd meg dévényesnek.

személy szerint én nem hiszek a "lusta babázásba"... :)

2015. febr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!