Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk, ha jó a szex a lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ha jó a szex a lánnyal és látjátok, hogy igyekszik szeret titeket! + 100%-osan hűséges Miért kell megcsalni? És miért nem lehet bevallani ha már lebuktatok?

Figyelt kérdés

2013. aug. 2. 12:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
ha jó a szex, de akkor is ha nem, miért csalna meg?
2013. aug. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem jó a szex akkor, ha megcsalt. Vagy ronda vagy... Vagy az ágyon kívül egy sárkány.
2013. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom még sosem csaltam meg nőt. Patkány szokás.

De engem visoznt csalt már meg barátnőm és ő sem vallotta be csak mikor 100%osan rábizonyítottam. Akkro meg fogadkozott hogy megjavul, mint Zámbo Jimmy... :D

a Nők is tudnak gonoszak lenni, nem mindig a pasik a föszőrnyek :)

2013. aug. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Köszi a általánosítást.

Nem kell megcsalni, ilyen egyszerű. Ha pedig megcsalt akkor dobd ki.

2013. aug. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem "kell",csak szimplán kifogtál egy parasztot. Van ez így.
2013. aug. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Mert jobbat keres nálad. Ennyi.
2013. aug. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Shevy válasza után már nem is kell ezt tovább ragozni :D
2013. aug. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Off: Tetszenek a válaszaid Shevy :)


Sőt... a lányok sokkal nagyobb arányban csalják meg a párjukat, mint a pasik (körülöttem lévő embereket látva).

Amúgy szerintem eleve gerinctelen, aki ilyet tesz. Ha mással akar lenni, akkor miért nem képes előtte szakítani a jelenlegi párjával... Nem értem miért jobb így megbántani azt, aki szeret...

Hogy válaszoljak is a kérdésre: Valószínűleg vagy volt valami baki a kapcsolatotokban, vagy nem szeretett a srác, netalántán megkívánt egy nálad szebb csajt...

N

2013. aug. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Elég egyszerű a képlet: összejössz egy csajjal, bízol benne, hogy minden jó lesz, nagy szerelem, nagy összhang, stb. de aztán rájössz h van egy csomó hibája, ami miatt pár év után már tuti nem tudnád elviselni. De úgy vagy vele, hogy jól érzed magad vele, meg szereted is, ezért inkább hazudsz magadnak, hogy jó lesz, de persze valójában csak kihasználod. Jön egy nő, akiben szintén látsz fantáziát, de nem tudod, hogy érdemes-e miatta szakítani.


Mi történik? Megcsalod.

2013. aug. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ja és ez nőknél is ugyanígy működik. És szerintem is sokkal több nő lép félre mint férfi. Már csak azért is, mert ők könnyebben találnak erre partnert.
2013. aug. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!