Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8-10 hónap körüli babátok...

8-10 hónap körüli babátok hogy viselkedik társaságban, hogy viseli?

Figyelt kérdés
Gondolok itt bármilyen helyzetre, amikor sok ember van körülötte. Akár hivatali ügyintézés, akár nagy létszámú családi összejövetel, stb.
2015. febr. 9. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam (10 hónapos) extrém közvetlen; mindenkire mosolyog, ha olyan a helyzet fel is veteti magát szinte bárkivel. Már beszéltük is, h nagyon kell rá figyelni, mert nem sírna ha egy idegen felkapná 😐. Amúgy jó érzés hogy ilyen, remélem nagyobb korában is könnyen fog majd barátkozni. A Te babád hogy viseli az idegeneket?
2015. febr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

vendégsében kíváncsi, mászna mindenhova, meg akar nézni mindent, akiket ritkán lát és nem beszélnek hozzá "babanyelven" azok kezében elsírja magát és fél, valamikor remeg, de ha nem adom át, a kezemben van végig, akkor semmi baj (általában a nők viszont ahogy gagyognak neki, azt tetszik neki, mosolygós és mászik is rá olyanokra, ha idegen, akkor is, ha kimegy az illető az ajtót nézi, várja vissza)


hivatalban : még mindig fekszik a babakocsiban (tud ülni ugyan, de huzamosabb ideig nem ültetem, itthon amennyit magától ül, annyit van)szóval meg ahogy boltokban is, nézelődik, vagy alszik, akkor van baj, ha bemelegszik, akkor neki áll sírni

2015. febr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*9. hó eleje
2015. febr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 piroska és a farkas ***** válasza:
Az én kislányom is hasonlo az első válaszolo babájához. Ha boltban, vendéglőben, stb helyen vagyunk, direkt rávigyorog az emberekre,konkrétan ismerkedik, ha társaságban vagyok vele, bárkinek oda adhatom.
2015. febr. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5 perc nézelődés után megy mkihez.De már az elejétől fogva mossolyog mkire.Liftben, boltban, utcán, dokinál.Kicsi korától ilyen.
2015. febr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!