Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos a babám. Mindig...

9 hónapos a babám. Mindig fintorog, mikor a zöldséges ebédet kapja. Aztán nagy ímmel-ámmal eszik belőle. Mennyit (hány grammokat) eszik ilyen korú babátok a főzelékekből délben? Bezzeg a tejpép. Az megy.

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Detto :)

Nekem kb azert a 220g-ot megeszi

2010. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
130 g főzeléknél nem megy több le... van, hogy a maradék a tejpépbe megy... a bolti üvegből van, hogy csak fél üveggel eszik.. pedig reggel 7-kor eszik, 9-kor gyümi, és 13.00-kor meg csak fintorog az ebédre.
2010. febr. 10. 21:18
 3/11 anonim ***** válasza:

Hmm probaltal mar kiserletezni izekkel?

Nincs valami kedvence?

2010. febr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Talán a tökfőzi lemegy teljes egészben... de arra is fintorog, na mikor mondom neki, hogy finom nyami-nyami, akkor nyitja a száját. Amúgy nincs kedvenc zöldséges kajában. A tejpépnél, van, hogy a borsófőzit is hozzákeverem, hiába van borsó íze tátja a száját. Lehet nem lenne éhes ebédkor?
2010. febr. 10. 21:29
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 260 ml-es cumisüveg tele van, nem tudom, az hány gramm :) Keverd be neki gyümölcsökkel, és kész :) Nem kell mindenkinek szeretnie a nem édeset :) Majd később kinézi a szádból az ebédedet, és rájön, hogy jó az is :) Sok sikert!
2010. febr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, probald meg gyumivel keverni, es mindig emelt a kajajaban a zoldseget. Hatha.
2010. febr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönet mindenkinek, teszek bele neki akkor gyümit.
2010. febr. 10. 21:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Az enyém 200-240 g-ot eszik ebédre főzelékből. De korábban volt gondunk nekünk is. A gyümölcsös megoldást tényleg próbáld ki!
2010. febr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

9 hónapos babám 2-3 dl eszik délben, sokszor én főzök neki, de boltit is kap. Volt egy időszak, amikor a bolti főzelékből 2 üveget is megevett. Egyedül a bolti spenótot nem eszi meg, a házit igen. Nem teszek az ételeibe sem, sót, sem cukrot stb. A paradicsomos krumplit is simán megeszi, pedig szerintem tök savanyú. ("zabagép", de kevesebb, mint 8,5 kg)

Lehet, hogy a Te babádnak nem ízlik az aktuális főzelék, kísérletezz más zöldségekkel, vagy tegyél bele banánt, azt is szeretni szokták. Nálunk a sütőtök a fő kedvenc, (sütőben megsütöm, főtt krumplival keverem.), de a tejpép is megy :)

Sok sikert a zöldségekhez.

2010. febr. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9,4 kg fiú, 6 hónapos koráig nekem is evett rendesen, azt hittem zabagép lesz belőle... a hozzátáplálásnál kezdődtek a gondok...de tény, hogy nem eszik meg egy üveg bébiételt, egyszer volt ilyen, mikor anyósoméknál voltunk és régen járt már ott, hogy tátva maradt a szája és akkor adagoltam az egész üveggel, na az hihetetlen jó érzés volt, így meg csak kínlódás. Teszek gyümit bele, köszi mindenkinek.
2010. febr. 11. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!