Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap megmelegítettem egy...

Tegnap megmelegítettem egy egész üveges bébiételt, mert azt hittem, megeszi. Persze nem ette meg. Azt még ma oda lehet adni?

Figyelt kérdés
Csak mert elvileg nem szabad újra melegíteni.Bár amit magam készítek,azt szoktam másnap is odaadni.Dobjam ki inkább?Féléves baba,sütőtök-alma-sárgabarack ételről van szó.
2010. febr. 11. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát én nem adnám oda:-(

Én mindíg úgy csinálom hogy csak a felét rakom ki tálba, és azt melegítem meg:-)

2010. febr. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyan így jártam,ugyan ezzel a kombinációval.Én kidobtam,nem kockáztatok inkább,megenni azért nem ettem mert nem szeretem :)
2010. febr. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így már én sem adnám neki oda. :( Én is először kiveszem a felét tálba, és megmelegítem, másnap pedig a kaja másik felét már az üvegből adom.
2010. febr. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem adnám oda. Amúgy meg én a gyümölcsöseket nem is szoktam melegíteni, csak a főzelékeket, répát. Én a gyümiket pl. ha a spájzból veszek ki, és jó hideg, akkor max. ráteszem a radiátorra kicsit, és nem lesz jéghideg, picikét langyos.
2010. febr. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,akkor kuka:(
2010. febr. 11. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!