Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap 38,3 volt a láza...

Tegnap 38,3 volt a láza germicid levitte . Ma 37,9 Nurofen nem használ, keltsem fel hogy adjak Germicidet megint? 9h

Figyelt kérdés

lassan nem is értem nurofen mire jó, amikor oltás utáni lázas, hasmenéses volt, akkor sem használt,

most meg fogzási alig lázra sem ér semmit.


valahogy ma is estére éreztem, hogy nagyon forró a gyerek, dehát nincs 38 fok...egy fok híjján...

a Nurofent így megkapta 20:40-kor és még most is tökéletesen érzem, hogy forró a homloka, halántéka


hagyjam így...?


2015. febr. 10. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Az alvás az egyik legjobb gyógymód a betegségre. Ha nyugodtan alszik, ne keltsd fel!
2015. febr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
viszont a Germicid tájékoztatón meg az áll, hogy olyan magas lázra használjuk, aivel már hányás is társul...ezt nmeg azért nem értem, hogy miért ilyet írnak fel rögtön születés után?
2015. febr. 10. 22:33
 3/9 anonim ***** válasza:
1-es. Ha nálatok nem használ a Nurofen, legközelebb próbáld meg a Panadolt. Nálunk a Panadol nem használ, csak a Nurofen, más a hatóanyaguk, egyénfüggő, hogy kinek mi válik be. (Például nekem se vitte le még soha a Rubofen a lázamat).
2015. febr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

most látom a választ.


ok, figyelem

2015. febr. 10. 22:35
 5/9 A kérdező kommentje:
ja vagy hogy "egyénfüggő" azt hittem valami gagyi gyógyszer...:D
2015. febr. 10. 22:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Na hogy van a gyerkőc? Amúgy igen, egyénfüggő ez is. Nálunk is tökéletesen bevált a Nurofen, szóval nem gagyi, csak a Te babádnak nem használ. Próbáld ki a panadolt, meg irass ki még germicidet, hogy az legyen otthon.
2015. febr. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

felhívtam a dokit, mert regel is forró, de megint 37,9 "csak"

azt ondta, ez téves, ne "tessék ilyet gondolni, hogy fogzástól,ez mindig betegség jele, akkor is, ha egyéb tünet nincs.


(kicsit jobban folyik az orra a szokásosnál:()


szóval beviszem


A Nurofent meg neki adom valakinek

2015. febr. 11. 08:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, szerintem igaza van a dokinőnek, a fogzás miatt szerintem max kis hőemelkedés a normális, valószínű, hogy bujkál benne valami.
2015. febr. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

torka szerint azt mondta vírus lehet


azt ondta, adjam a Nurofent(...) napi 3szor

meg írt fel köptetőt, meg hörgőtágítót (úgy is, hogy nem is köhög a baba..)

2015. febr. 11. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!