Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idos volt a babad,...

Mennyi idos volt a babad, amikor bolcsibe adtad, es mennyi idore?

Figyelt kérdés
2015. febr. 15. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
3 éves kora előtt 3 hónappal kezdte a bölcsit. Egy évet járt oda.
2015. febr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 év 4 hónapos volt. Akkor mentem vissza dolgozni, így értelemszerűen egész napra ment.
2015. febr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Enyém is 8 órát töltött, tehát egész napos volt.
2015. febr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csütörtökön kezdjük a beszoktatást elvileg,ma telefonálok a munka miatt,hogy akkor tuti-e. 4.-én töltötte a 2 év 4hónapot.Mire rendesen benn lesz, 2 év 5 hónapos lesz pont.Egész napra megy,illetve ugye 6-17-ig van bölcsi,ő kb 8-tól 17-ig bent lesz.
2015. febr. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Egy éves éppen elmúlt, amikor elkezdtük a beszoktatást. Kevesebb, mint egy hét alatt beszokott, pénteken már egész nap ott volt. Nagyon szerette és azóta is szereti a bölcsit. Minden reggel tapsikolva, énekelve indulunk. Én nem akartam bölcsibe adni ilyen korán, de behordtuk játszani hetente egyszer-kétszer és annyira nem akart sosem haza indulni, hogy mindig sírás volt. Igényelte és mai napig igényli más gyerekek társaságát. Ezért úgy döntöttünk, hogy akkor menjen. Én pedig vissza mentem dolgozni. Szerencsére kötetlen munkaidőben dolgozom, így azért elég sokszor nem égész nap van bent, van, hogy alvás után elmegyünk érte, vagy ha úgy alakul a munka, akkor pár napig nem visszük. Nekünk tökéletes ez a megoldás, a kicsink is nagyon szereti!
2015. febr. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!